Reklama

Dom

IKEA na dobre zadomowiła się na Podkarpaciu

Materiał Partnera
Dodano: 14.07.2021
55080_tytulowe
Share
Udostępnij
Rzeszów to miasto z ogromnym potencjałem, a mieszkańcy Podkarpacia często robią zakupy w IKEA. Chcemy im to ułatwić, rozwijając nowe kanały sprzedaży – mówiła dziennikarzom Urszula Wilczak, Dyrektorka Regionu IKEA Kraków. Był 1 lutego 2018 roku, gdy w Millenium Hall w Rzeszowie ruszył pierwszy na Podkarpaciu Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Co zmieniło się od tego czasu?

Na potwierdzenie słów z uroczystości otwarcia nie trzeba było długo czekać. Mieszkańcom Podkarpacia wyraźnie spodobał się „szwedzki punkt widzenia”, bo zainteresowanie produktami marki rosło dosłownie z dnia na dzień. W ciągu trzech lat IKEA sukcesywnie uruchamiała kolejne punkty na Podkarpaciu. Dziś produkty kupione na IKEA.pl lub w Aplikacji Mobilnej IKEA dostarczane są do największych miast w województwie. W Rzeszowie główny Punkt Odbioru Zamówień IKEA znajduje się obecnie przy ul. Ciepłowniczej 8A. Lokalizacja ta ma wygodny dojazd oraz parking. Poza stolicą Podkarpacia IKEA Kraków obsługuje też Mobilne Punkty Odbioru Zamówień w Mielcu, Przemyślu i Sanoku. Z kolei mniejsze gabarytowo produkty można odbierać w Paczkomatach lub w Punktach GLS na terenie całego województwa. Jeżeli jednak nie chcemy fatygować się do Punktu Odbioru Zamówień, możemy skorzystać z opcji dostawy do domu. Koszt transportu mebli z IKEA Kraków na Podkarpacie jest atrakcyjny cenowo. Klient płaci tyle samo, co za dostawę na terenie Krakowa.
 
Urszula Wilczak, Dyrektorka Regionu IKEA Kraków

IKEA dla Firm i Punkt Spotkań w Millenium Hall

Pierwszy na Podkarpaciu Punkt Odbioru Zamówień IKEA przekształcił się w IKEA dla Firm i Punkt Spotkań w Rzeszowie. Można tu obejrzeć wybrane produkty z asortymentu szwedzkiej marki, odebrać przesyłki realizowane przez firmę GLS czy spotkać się z doradcą, który pomoże zaplanować kuchnię lub garderobę. Zainteresowanie ofertą kuchni i sypialni jest na tyle duże, że IKEA ma w Rzeszowie własne ekipy świadczące usługi montażowe i instalacyjne. Od niedawna dostępne są tu też usługi dla firm. W ramach współpracy z biznesem szwedzka marka oferuje wygodny leasing na meble i akcesoria. Natomiast firmy z sektora publicznego mogą skorzystać z opcji zakupów z odroczonym  terminem płatności. Nowością w Rzeszowie jest usługa planowania pomieszczeń komercyjnych z IKEA. Projektanci służą profesjonalnym wsparciem niezależnie od tego, czy chcemy urządzić biuro, kawiarnię, sklep odzieżowy czy pensjonat. Za współpracę z przedsiębiorcami z Podkarpacia odpowiada lokalny przedstawiciel handlowy IKEA, co usprawnia kontakt i proces zakupowy.

IKEA dla Firm i Punkt Spotkań w Rzeszowie znajduje się w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall przy alei Majora Wacława Kopisto 1. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–20:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-19:00. Więcej informacji: www.ikea.pl/rzeszow
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy