Reklama

Dom

Rolety Screen – 3 powody, dla których warto je wybrać

Źródło: SURMA SYSTEMS
Dodano: 14.06.2024
Rolety Screen
Rolety Screen
Share
Udostępnij

Posiadasz taras, pergolę, loggię lub inną przestrzeń umożliwiającą spędzanie czasu na świeżym powietrzu? Jeśli chcesz, by była w pełni komfortowa, musisz ją odpowiednio zaaranżować. Co na pewno Ci się przyda? Przedstawiamy 3 powody, dla których warto wybrać rolety Screen!

Wypoczynek na zewnątrz jest przyjemny, zdrowy i niezwykle odprężający. Nie zawsze ma się jednak odpowiednie warunki do całkowitego relaksu. Na szczęście można to zmienić za pomocą prostego zabezpieczenia. Poznaj 3 powody, dla których warto wybrać rolety Screen!

  1. Rolety Screen jako osłona przed słońcem

    Rolety Screen stanowią świetną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Zabezpieczają skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, wzrok przed rażącymi promieniami, a wnętrze pergoli/tarasu – przed nagrzewaniem. Dają wytchnienie nawet w największy upał, pozwalając mimo wszystko cieszyć się świeżym powietrzem. Kwestia ta jest ważna nie tylko ze względu na komfort, ale też zdrowie, a nawet bezpieczeństwo. Dzięki roletom Screen można bez obaw spędzać czas wolny na zewnątrz. Zbyt długie przebywanie w pełnym słońcu grozi poparzeniem, które zwiększa ryzyko raka skóry. Może też wywołać niebezpieczny udar słoneczny. Skuteczne osłony neutralizują takie zagrożenia.
  2. Rolety Screen jako zabezpieczenie przed wiatrem

    Rolety Screen doskonale sprawdzają się też w roli parawanu. Nawet w słoneczny ciepły dzień chłodny wiatr może skutecznie psuć nastrój. Silniejsze podmuchy bywają irytujące, a nawet niebezpieczne. Mogą strącać przedmioty, porywać elementy odzieży, rozrzucać włosy czy doprowadzić do bolesnego przewiania szyi bądź karku. Po opuszczeniu wytrzymałych rolety Screen nie trzeba przejmować się nieprzyjemnymi zjawiskami atmosferycznymi. Instalacja ta jest tak skuteczna, że sprawdzi się nawet w wietrznych regionach nadmorskich czy górskich.
  3. Rolety Screen jako ochrona przed wzrokiem osób trzecich

    Rolety Screen są też idealne dla osób, które cenią sobie prywatność. Ciekawscy sąsiedzi czy przypadkowi gapie potrafią speszyć i odebrać całą przyjemność z wypoczynku na zewnątrz. Jeśli chce się mieć pełne poczucie prywatności, wystarczy rozwinąć osłonę. Dzięki niej można bez skrępowania opalać się, drzemać czy spędzać miłe chwile z bliskimi. Przy tym rozwinięcie rolet Screen nie daje wrażenia, że w jakiś sposób „odcina się” od świata zewnętrznego. Co więcej, osłona delikatnie wytłumia dźwięki, dlatego można się w niej wyciszyć lub swobodnie rozmawiać na prywatne tematy.

Dlaczego warto wybrać rolety Screen?

Omówione przez nas 3 powody, dlaczego warto wybrać rolety Screen, to oczywiście nie jedyne argumenty przemawiające za ich zakupem. Osłony te są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego są wytrzymałe i przez wiele lat zachowują niezmieniony wygląd. Ponieważ są napędzane przez nowoczesne systemy znanych marek, są wyjątkowo proste w obsłudze oraz nie sprawiają żadnych kłopotów. Do tego pięknie się prezentują i urozmaicają otoczenie domu, a także biura, lokalu gastronomicznego, hotelu itp.

Dzięki roletom Screen można idealnie dostosować warunki do wypoczynku w każdym miejscu. To prosta instalacja, ale całkowicie odmienia korzystanie z konstrukcji ogrodowych i innych udogodnień architektonicznych. Jest wręcz niezbędna dla osób, które szczególnie cenią sobie swój komfort.

Rolety Screen to praktyczny, funkcjonalny i estetyczny element wyposażenia. Zależy Ci na tym, byś w każdych warunkach mógł przyjemnie spędzać czas na zewnątrz? Zapoznaj się z ofertą systemy surma, by wybrać dla siebie idealną opcję!

Więcej informacji na temat Rolet Screen i Pergoli uzyskają Państwo w salonie firmy Bemares zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 12a. Kontakt: tel: 530 014 401, e-mail: rzeszow@bemares.pl , https://www.bemares.pl/oferta/pergole

Foto: SURMA SYSTEMS

Czytaj także:

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy