Reklama

Dom

Kwiatkowskiego Etap III

Materiał Partnera
Dodano: 08.05.2019
45540_okolica
Share
Udostępnij
Prezentujemy Państwu nową inwestycję realizowaną w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego przez DROM Deweloper. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas licznych inwestycji i dogłębne rozpoznanie potrzeb klientów pozwoliły firmie DROM Deweloper stworzyć kolejny wyjątkowy projekt, który zachwyci wszystkich, którzy żyją aktywnie zawodowo, a po ciężkim dniu prywatnie cenią sobie spokój i bliskość natury dla chwili wytchnienia.

Nowoczesność i funkcjonalność
Nowa inwestycja Kwiatkowskiego Etap III zlokalizowana jest nieopodal istniejącego budynku nr 46. Jej atutem jest doskonałe połączenie projektu architektonicznego ze strefą rekreacyjno-wypoczynkową o charakterze parkowym. Atrakcyjność miejsc odpoczynku i rekreacji zrównoważona jest bliską odległością do miejsc ważnych w życiu codziennym. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Stąd wszędzie jest po drodze. 
 
 
Takie miejsca w Rzeszowie należą do rzadkości
To w tym miejscu dwie rzeki łączą swój bieg, tworząc niepowtarzalny klimat. Dodatkowym atutem jest to, że zawsze ilość powierzchni mieszkalnej w takiej okolicy jest ograniczona. Wypicie porannej kawy na tarasie staje się czymś wyjątkowym. Prestiż takiego miejsca jest idealny dla tych, którzy żyją aktywnie zawodowo i prywatnie. Każdy, kto ceni sobie moment wytchnienia po ciężkim dniu i zdecyduje się zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu, znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje do szczęścia. 
 
Przyjazna okolica 
Niepowtarzalna przestrzeń, nadrzeczny klimat, dużo zieleni dają możliwość korzystania z uroków wszystkich pór roku. Od dawna ta część Rzeszowa była kierunkiem planów mieszkaniowych dla wielu pokoleń mieszkańców naszego miasta. Przeobrażenia, jakim został poddany nowoczesny Rzeszów, właśnie to miejsce uczyniły niezwykłym. Rozważne zagospodarowanie okolic miejskiej plaży, nowe budynki, ścieżki rowerowe, sklepy, przystanki i chodniki pozwalają korzystać z piękna tych miejsc, zachęcając do długich spacerów i uprawiania sportów czy zabawy z dziećmi. Żyje się tu miło i wygodnie. 
 
Mieszkania – prestiż komfort i wygoda 
W inwestycji Kwiatkowskiego Etap III zaprojektowano 80 lokali mieszkalnych w dwóch budynkach połączonych przestrzenią parkingu podziemnego. Ograniczona liczba lokali znajdujących się na jednej kondygnacji klatki schodowej nadaje inwestycji kameralny charakter, przez co podwyższa komfort codziennego życia. Mieszkania zaprojektowane dla Państwa posiadają co najmniej jeden duży balkon lub loggię, atrakcyjnie zaprojektowaną część dzienną z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, dobrze usytuowane sypialnie komfortowo rozdzielające funkcje mieszkania, oraz łazienkę, pozwalającą na ergonomiczne i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Państwa oczekiwania spełnią również zaplanowane miejsca na szafy w różnego rodzaju konfiguracjach. Całość projektu daje poczucie przestrzeni od samego wejścia do mieszkania i prowadząc płynnie na balkony czy do okien, roztacza przed Państwem wyjątkowe widoki kojącej natury. Mieszkania są jedno-, dwu- i trójstronne o łatwych do aranżacji rozkładach.
 
 
Nasza opinia 
Długo możemy wymieniać atuty, jakie naszym zdaniem przemawiają za wyborem tej inwestycji, ale do głównych należą niewątpliwie świetna lokalizacja oraz komfort rozwiązań projektowych, a także walory estetyczne wpływające na życie mieszkańców. Wiemy, że wszystko to sprawi, iż każdy dzień będzie dla Państwa dobry.
 
Drom Deweloper Biuro Sprzedaży:
ul. Iwonicka 4/3, 35-505 Rzeszów, 
info@dromdeweloper.pl  |  +48 607 803 415
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy