Reklama

Dom

TARGI BUDOWNICTWA EXPO DOM W RZESZOWIE 22-24 marca 2019 r. Hala PODPROMIE

Materiał Partnera
Dodano: 18.02.2019
44471_lfo8144-750x400
Share
Udostępnij
To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi. 

Targi EXPO DOM to:
– Najważniejsze wydarzenie w branży budowlanej na Podkarpaciu
– II edycja ogólnopolskiego Kongresu SMART PROJEKT, BUILDING & CITY
– Prezentacja podkarpackiego rynku nieruchomości (TARGI NIERUCHOMOŚCI) 
– Międzynarodowe spotkania biznesowe (Polska – Słowacja – Ukraina)
– Bezpłatna strefa SPA – Strefa Porad Architekta 
– Ponad 200 Wystawców

Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? 

Tegorocznym targom towarzyszyć będzie II edycja Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY, który odbędzie się 22 marca 2019 roku (piątek). Kongres skierowany jest do firm i instytucji działających w obszarach budownictwa, nieruchomości i architektury. Uczestnikami wydarzenia będą m.in.: architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele gmin i samorządów oraz inwestorzy indywidualni. 
Tradycyjnie podczas trwania targów będzie działała Strefa Porad Architekta (SPA). W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych, którzy będą udzielać  bezpłatnych porad osobom odwiedzającym targi. 
 
Godziny zwiedzania targów:
22-23 marca: 10:00 – 18:00
24 marca: 10:00 – 17:00
Bilet wstępu: 5 zł do nabycia w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe. 

Serdecznie zapraszamy !

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy