Reklama

Dom

Dlaczego budownictwo modułowe jest dobre dla Twojej firmy?

Materiał Partnera
Dodano: 04.01.2019
43462_construction
Share
Udostępnij

Wielu przedsiębiorców, gdy podejmuje decyzję o stworzeniu własnego miejsca na biznes zastanawia się, co wybrać. Nie trzeba chyba wspominać, że możliwości jest tak dużo, że codziennie można opisywać jeden pomysł. Dlatego zamiast wymieniać i wciąż pozostawiać niewiadomą, odpowiemy sobie na pytanie – dlaczego modułowe budownictwo będzie korzystnym dla Ciebie rozwiązaniem. Być może zalety przeważą nad konkurencyjnymi ofertami i po zakończeniu, będziesz wiedzieć, jaki jest kolejny krok.

Poznaj zalety budownictwa modułowego w liczbach

Jeżeli chcemy Ciebie przekonać do budownictwa modułowego, najskuteczniejsze będą liczby, ponieważ robią wrażenie. Zakładamy teraz hipotetyczną sytuację – plac budowy. Mnóstwo formalności, nadzory inwestorskie, dokumentacja, beton, ekipy, które starają się jak mogą, aby sprawnie realizować plan, ale.. No właśnie, powstaje wiele "ale". Pierwszym to duża uciążliwość dla społeczeństwa, problemy komunikacyjne, opóźnienia spowodowane wieloma zmiennymi. Jak to wygląda w budownictwie modułowym? Na stronie https://climatic.pl/budownictwo-modulowe/ można doczytać, że ten czas został skrócony o połowę! Lubimy liczby, więc powtórzymy – oszczędność czasu wynosi 50%! Nie są to dane z palca, a potwierdzone realizacjami. Gdzie Climatic znalazła te imponujące oszczędności? Przede wszystkim w zmniejszonej liczbie nadzorów inwestorskich, jak i zakresie prac budowlanych.

Modułu są dostarczane na plac, instalowane i zabezpieczane na wcześniej przygotowanych fundamentach. W dodatku sama uciążliwość dla sąsiadujących budynków jest znikoma, bo większość prac odbywa się w zupełnie innym miejscu. Kolejną zaletą to zdecydowanie lepsza izolacja, a także oszczędności w zużyciu energii. Dlaczego? Skoro już idziemy w stronę innowacji, to nie zaprzestajemy tylko na jednym rozwiązaniu. Wykonawcy proponują szereg rozwiązań, które mogą przyczynić się do jeszcze mniejszych rachunków za eksploatację budynków – o 30% lepsza izolacja to tylko początek!

Czy istnieje możliwość powiększania inwestycji?

Najważniejszą zaletą budownictwa modułowego jest.. prosta opcja rozszerzania budynku. Można dobudować kolejne moduły, nadbudować, a także modernizować te istniejące. Powstaje potrzeba, wystarczy jeden telefon, konsultacje inwestorskie, kosztorys i start robót, które i tutaj szybko będą zrealizowane. Czy to koniec zalet budownictwa modułowego? Skądże znowu! Jednak resztę już dopowiedzą osoby odpowiedzialne za projektowanie takich nieruchomości.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy