Reklama

Dom

Dworskie Ogrody i Senatorska 118 – nowoczesne mieszkania w modnych, kameralnych dzielnicach Rzeszowa

Materiał partnera
Dodano: 12.10.2018
41570_glhj
Share
Udostępnij

Zieleń i spokój za oknem oraz dogodne skomunikowanie osiedla z centrum miasta – na te elementy jako decydujące przy zakupie mieszkania niezmiennie wskazują osoby, które szukają idealnego dla siebie lokum. Te same powody podają ci, którzy zakup mieszkania traktują jako ważną, opłacalną inwestycję. BS Deweloper oferuje ponadto niską zabudowę, projekty o ponadczasowej estetyce i wysublimowanym charakterze oraz ogródek, taras, antresolę lub balkon do każdego mieszkania.

Zakup nieruchomości jest jedną z najlepszych inwestycji na przyszłość. Zarówno dla tych, którzy kupują je dla siebie, jak i dla tych, którzy kupują pod wynajem. Zakup pod wynajem jest bardzo opłacalny – obecnie na rynku nie ma lepszych produktów niż nieruchomość, która przy opcji wynajmu daje duże korzyści finansowe oraz ponad 6% zwrot kapitału. Dlatego coraz więcej prywatnych inwestorów stara się zabezpieczyć na przyszłość w ten sposób.

BS Deweloper aktualnie realizuje dwie inwestycje mieszkaniowe w kameralnych oraz modnych dzielnicach Rzeszowa. Eleganckie, komfortowe osiedle Dworskie Ogrody powstaje w prestiżowej części miasta, w dzielnicy Przybyszówka-Dworzysko przy ul. Krakowskiej. Z kolei przy ulicy Senatorskiej 118 w lubianej i cenionej dzielnicy Budziwój wkrótce rozpocznie się budowa zamkniętego, kameralnego osiedla, w którym dostępne będą mieszkania na parterze z prywatnymi ogródkami oraz mieszkania z tarasami na piętrze.


Dworskie Ogrody w otoczeniu zieleni, ale blisko centrum miasta

Nowoczesne osiedle Dworskie Ogrody jest już częściowo zamieszkałe przez zadowolonych lokatorów. Pierwsze budynki w niskiej zabudowie pojawiły się kilka lat temu i ze względu na dogodną lokalizację i korzystną ofertę cenową wszystkie lokale szybko znalazły swoich właścicieli. Obecnie trwa czwarty oraz piąty etap tej inwestycji.

To budowa sześciu budynków w niskiej zabudowie, oznaczonych w planie budowy jako budynki „E’, „F”, „J” oraz „G”, „H”, „I”. W ofercie mieszkaniowej czwartego
i piątego etapu znajdują się mieszkania z zielonymi ogórkami, balkonami lub tarasami.

W budynkach zostały zaprojektowane mieszkania i apartamenty o funkcjonalnej powierzchni od ok. 58 do 78 m kw. Mieszkania są 3- i 4- pokojowe, w tym przestronny salon z aneksem kuchennym. Przyszli właściciele mieszkań na parterze zyskają własny ogródek, natomiast mieszkańcy piętra – taras lub balkon.

 Niska zabudowa, także w sąsiedztwie, mieszkania z ogródkami, tarasami i balkonami, dobra komunikacja z centrum miasta, bliska odległość do przystanków, miejsca parkingowe dla każdego mieszkania, a także dodatkowe miejsca postojowe dla gości – to niezaprzeczalne atuty tej inwestycji. Na osiedlu przewidziano plac zabaw dla dzieci oraz alejki spacerowe dla mieszkańców i gości.

Swoje miejsce na ziemi znajdują tu osoby, które cenią ciszę i zieleń za oknem oraz wygodę, funkcjonalne rozwiązania, a także szybką i wygodną komunikację z centrum miasta. Mieszkania i apartamenty w Dworskich Ogrodach można także kupić pod inwestycje, np. pod wynajem.


Senatorska 118 – nowy, modny adres w Rzeszowie

Na południe od centrum Rzeszowa, w modnej i cenionej przez mieszkańców dzielnicy Budziwój, powstaje nowoczesne osiedle Senatorska 118. W przyjaznej, spokojnej lokalizacji deweloper oddaje 14 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w dwóch segmentach. Osiedle będzie zamknięte, co znacząco poprawi komfort życia mieszkańców. Cicha, zielona okolica jest idealnym miejscem dla rodzin.

Wszystkie mieszkania na parterze mają dostęp do własnego ogródka i są zbliżone pod względem metrażu i układu pomieszczeń. Na piętrze znajdują się przestronne apartamenty o powierzchni ok. 102 m kw. z dostępem do tarasów i balkonów.

Każde mieszkanie na Senatorskiej 118 ma dostęp do miejsca postojowego oraz do pomieszczenia gospodarczego. Oprócz tego na osiedlu przewidziano miejsca postojowe dla gości oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

 Osoby zainteresowane kupnem mieszkania lub apartamentu mogą umówić się na konsultację z salonem sprzedaży BS Deweloper, który zlokalizowany jest w Outlet Graffica w Rzeszowie W godz. od 9 do 17 przy filiżance pysznej kawy można dowiedzieć się szczegółów dotyczących Dworskich Ogrodów i Senatorskiej 118.

BS Deweloper pracuje zgodnie z Ustawą deweloperską, która chroni Klienta. Każdy Klient ma założony indywidualny rachunek powierniczy z gwarancją bankową, co zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Deweloper współpracuje tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, architektami i doradcami finansowymi, co ma wymierny efekt w postaci profesjonalnych inwestycji oraz zadowolonych klientów.


SALON SPRZEDAŻY

Outlet Galeria Graffica,poziom +1

ul. płk. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów

pon – pt   9:00 – 17:00

tel. 17 307 0 308 wewn.2

sprzedaz@bsdeweloper.pl

www.bsdeweloper.pl

Artykuł sponsorowany

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy