Reklama

Dom

Kredyt gotówkowy i hipoteczny – o czym warto pamiętać?

Materiał Partnera
Dodano: 05.11.2021
57715_zdj-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Jeśli uda nam się znaleźć kredyt gotówkowy, który jest dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb, a przy tym bank nie będzie pobierać przy nim zbyt wysokich kosztów, może okazać się on rozwiązaniem naszych problemów finansowych. 
 
Kredyt gotówkowy – najważniejsze informacje
Warunki kredytu gotówkowego
Kredyt hipoteczny – najważniejsze informacje o kredycie
 
W tekście przypominamy o czym warto pamiętać w kontekście kredytów gotówkowych i hipotecznych.
 

Kredyt gotówkowy – najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy to jedna z najpopularniejszych ofert instytucji bankowych. Jest on zobowiązaniem dowolnego przeznaczenia, które możemy spożytkować na dowolne, wybrane przez nas cele (m.in. kupno sprzętu RTV i AGD, motoru, samochodu czy wymarzonego wyjazdu za granicę).
 
Kredyt jest zazwyczaj udzielany klientom indywidualnym i możemy go zdefiniować także jako kredyt konsumencki, ponieważ środki pieniężne pozyskane w ten sposób z banku są przeznaczane na dowolnie wybrane cele. Warto odnotować, że kredyt gotówkowy przestaje być jednocześnie kredytem konsumpcyjnym w chwili, gdy jego kwota przewyższa 255550 zł.
 
Nie da się ukryć, że kredyt gotówkowy przez internet to niezwykle atrakcyjna forma pożyczenia pieniędzy z banku. Wyróżniają go nie tylko elastyczne warunki, ale także szansa na szybkie podpisanie umowy i cieszenie się gotówką nawet tego samego dnia, w którym został złożony wniosek o zobowiązanie. Warto też wspomnieć o innych zaletach, jakie ma kredyt gotówkowy online. Oferta w dystrybucji online daje konsumentom szansę na spore oszczędzenie czasu i pieniędzy. Dzięki bankowości on-line i mobilnej, banki mogą w łatwy sposób docierać do milionów użytkowników korzystających z wszelkich nowinek technologicznych ze swoimi promocyjnymi ofertami, w których czekają kredyty gotówkowe. Pamiętajmy jednak, że na całkowity koszt kredytu nie składa się jedynie oprocentowanie nominalne.
 
W trakcie szukania zobowiązania finansowego powinniśmy zawsze zwracać uwagę na to, ile wynoszą prowizje, rzeczywista roczna stopa oprocentowania, opłaty przygotowawcze oraz inne usługi, o których niezbyt chętnie wspomina się w reklamach. Warto zawczasu wiedzieć się, ile wyniesie całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów).
 

Warunki kredytu gotówkowego

Na jakie warunki mogą liczyć klienci banku, którzy decydują się na skorzystanie z oferty kredytu gotówkowego?
wysoka maksymalna kwota kredytu – nawet do 200 tysięcy złotych;
długi okres spłaty – do 120 miesięcy, czyli aż 10 lat na spłatę zadłużenia;
oferta adresowana do stałych oraz nowych klientów;
możliwość wnioskowania o kredyt online, a także zawarcia umowy drogą elektroniczną;
minimum formalności – wstępna decyzja kredytowa dostępna jest nawet w ciągu kilkunastu minut;
korzystne opłaty – atrakcyjne oprocentowanie i brak ukrytych kosztów;
ubezpieczenie tylko dla zainteresowanych klientów.
 
Jeśli zdecydujemy się na kredyt gotówkowy, możemy być pewni, że środki pieniężne błyskawicznie trafią na nasze konto, a my będziemy mogli wykorzystać te środki w dowolny sposób.
 

Kredyt hipoteczny – najważniejsze informacje o kredycie

Kredyt hipoteczny jest zadłużeniem doskonale znanym pośród klientów banków. Usługa, dzięki zapewnieniu bardzo preferencyjnych warunków, wzbudza zainteresowanie także wśród osób niechętnie podchodzących do usług finansowych. Kredyty hipoteczne kojarzą się głównie z wysoką kwotą zadłużenia, jak również długim okresem spłacania. Większość osób mieszkających w naszym kraju dzięki pomocy kredytów hipotecznych jest w stanie realizować swoje plany związane z zakupieniem domu.
 
Więcej potrzebnych informacji na temat kredytów hipotecznych przeczytasz na: kredyt mieszkaniowy – 17bankow.com
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy