Reklama

Dom

Idealna kombinacja okien

Źródło: INTERNORM
Dodano: 04.04.2024
INTERNORM
INTERNORM
Share
Udostępnij

Na zewnątrz takie same – od wewnątrz drewno albo PVC

W firmie Internorm nie muszą się Państwo decydować albo na okna drewniano-aluminiowe albo okna PVC-aluminiowe. Bez problemu mogą Państwo połączyć ze sobą te dwa rodzaje okien. Nakładka aluminiowa od zewnętrznej strony wygląda tak samo, dzięki czemu mogą Państwo zadecydować jakie okna zastosować w konkretnym pomieszczeniu.

Od zewnątrz takie same

Okna PVC-aluminiowe i okna drewniano-aluminiowe Internorm mają taką samą estetykę od zewnętrznej strony. Zostaje więc decyzja co do surowca z jakiego ma być wykonana wewnętrzna strona okna. Od zewnątrz nie dostrzegą Państwo żadnej różnicy na fasadzie domu.

Wewnątrz PVC albo drewno

To ty musisz zadecydować jaki materiał będzie najlepiej pasował do wnętrza. Jeśli w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak: łazienka, WC czy piwnica wolisz zastosować okna PVC-aluminiowe, ale w pomieszczeniach mieszkalnych nie chcesz rezygnować z okien drewniano-aluminiowych, w Internorm nie będziesz mieć z tym problemu.

Łączenie z drzwiami przesuwnymi

Nie rezygnuj z dużych przeszkleń oraz lepszego doświetlenia pomieszczeń. Oferujemy drzwi podnośno-przesuwne pasujące do stylu okien i rodzaju materiału tj: drzwi przesuwne drewniano-aluminiowe albo PVC-aluminiowe.

Łączenie okien z drzwiami wejściowymi

Drewno ma swój niepowtarzalny urok, który tworzy wyjątkowo przyjemną atmosferę. Na wejściu do domu cechy te nabierają jeszcze większej ważności, ponieważ odpowiadają za pierwsze wrażenie zaproszonych gości. Jednak tylko całościowe podejście, jak w przypadku, który widzimy na zdjęciu, może nadać pomieszczeniu naturalną i lekką estetykę. Kombinacja śnieżno-białych ścian, dębowych podłóg oraz drzwi wejściowych z naświetlem bocznym z drewna dębowego procentują przyjazną, dobrze doświetloną i nowoczesną architekturą.

Więcej informacji na temat bezpiecznych okien, żaluzji fasadowych, drzwi oraz akcesorii Internorm uzyskają Państwo w salonie firmy Internorm Rzeszów zlokalizowanym w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 12a. Kontakt: tel: 510 146 951, e-mail: internorm@bemares.pl, https://oknainternorm.pl/

Foto: INTERNORM

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy