Reklama

Biznes

Ustrobiński dyrektorem GDDKiA w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 05.04.2024
Marek Ustrobiński. Fot. Tadeusz Poźniak
Marek Ustrobiński. Fot. Tadeusz Poźniak
Share
Udostępnij

Marek Ustrobiński, w przeszłości wiceprezydent Rzeszowa, a w ostatnim czasie prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie, został nowym dyrektorem rzeszowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Taką informację przekazała w czwartek Joanna Rarus, rzeczniczka oddziału GDDKiA w Rzeszowie. Nowego dyrektora oddziału GDDKiA w Rzeszowie powołał Paweł Woźniak, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

Kim jest nowy dyrektor GDDKiA w Rzeszowie

Marek Ustrobiński jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie dróg, mostów, obiektów kubaturowych, jako dyrektor instytucji w administracji publicznej oraz przedsiębiorca. Przed powołaniem na funkcję dyrektora oddziału GDDKiA był prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Wcześniej, przez 16 lat był wiceprezydentem Rzeszowa odpowiedzialnym za miejską infrastrukturę i inwestycje drogowe. Przez ponad dwa lata był dyrektorem Miejskiego Zarządu Dróg i Zieleni w Rzeszowie, a wcześniej w Miejskim Przedsiębiorstwie Dróg i Mostów jako kierownik laboratorium, majster i inżynier budowy dróg. Pracował też jako inspektor nadzoru i prowadził własną firmę projektową. 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy