Reklama

Biznes

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2015 – ostatni dzień głosowania

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 14.07.2014
13566_13332_12839_10342_ratusz
Share
Udostępnij
Poniedziałek, 14 lipca, jest ostatnim dniem głosowania na inwestycje zgłoszone do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2015. Potrwa ono do 14 lipca. Na liście znajduje się 51 wniosków.
 
Głosować na inwestycje zgłoszone do RBO mogą ci mieszkańcy Rzeszowa, którzy ukończyli 16 lat. Można głosować za pośrednictwem strony internetowej (http://bo.apex.erzeszow.pl/) lub poprzez wypełnienie formularza dostępnego w siedzibach rad osiedlowych, w biurze Rady Miasta Rzeszowa (Aleja Pod Kasztanami 8), Urzędzie Miasta Rzeszowa oraz w punktach obsługi mieszkańców (CH Plaza, Galeria Handlowa Nowy Świat, Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall, hipermarket Real). Inną możliwością jest zeskanowanie formularza i wysłanie go na adres: rbo.erzeszow.pl. Każdy może oddać głos na dwa dowolne projekty, wpisując na karcie do głosowania numery zadań. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Urzędu Miasta Rzeszowa: www.rzeszow.pl.
 
Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Rzeszowa z 29 kwietnia br., planowana kwota na inwestycje w ramach RBO w przyszłorocznym budżecie wyniesie 6,5 mln zł (w tym roku było to 5 mln).
O projektach, które zostaną sfinansowane z RBO 2015, poinformujemy niezwłocznie po rozstrzygnięciu głosowania.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy