Reklama

Biznes

Biznes w czasach COVID-19. “Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” #PdlaP

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 23.06.2020
50965_autopart
Share
Udostępnij
We wtorek, 30 czerwca w G2A Arena w Jasionce odbędzie się konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” organizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji, a która transmitowana będzie online. Udział w panelach dyskusyjnych jest bezpłatny i dedykowany dla właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Podkarpacia.
 
Uczestnicy konferencji poznają sposoby prowadzenia biznesu w nowej rzeczywistości, komercyjne narzędzia finansowania dla rozwoju biznesu, zagadnienia prawne i kadrowe, dobre praktyki i rozwiązania wdrożone w MŚP w czasie pandemii, trendy dla biznesu do 2030 roku, a także wdrażanie technologii i innowacji. Podczas wystąpień, prezentacji i webinarów podkarpackie firmy MŚP, poznają możliwości, jak rozwijać się w trakcie epidemii koronawirusa, bo to że firmy walczą o przetrwanie na rynku nawet w tych trudnych czasach, nikt nie ma wątpliwości.
 
Udział w konferencji „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” jest otwarty i bezpłatny. Dla zainteresowanych wydarzeniem uruchomiono rejestrację on-line na stronie wydarzenia: www.pdlap.pl. Organizatorem i inicjatorem konferencji są członkowie Koalicji na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów, która skupia przedstawicieli Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Loży Business Centre Club w Rzeszowie, Klastra Technologia w Medycynie TECHNOMED, firmy HugeTech, Klastra IT, G2A Arena oraz Podkarpackiego Centrum Innowacji.
 
– Dobre praktyki i merytoryczne wskazówki będą skuteczną inspiracją do rozwoju biznesu, zbieżnego z globalnymi trendami dla różnych branżach, ze szczególny uwzględnieniem pandemii, jej skutków i prognoz na przyszłość – uważa Wojciech Materna, prezes Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka. 
 
– Wydarzenie będzie transmitowane z G2A Areny przez Internet. Prelegenci będą dostępni online, gdzie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. W ramach konferencji odbędą się seminaria, dyskusje panelowe, prezentacje i zamknięte pokoje tematyczne, a także wieczorny networking na żywo. Wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci-praktycy gotowi podzielić się narzędziami i dobrymi praktykami – mówi Kamil Szymański, prezes CWK Operator, zarządzający G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego.
 
– W trudnym czasie pandemii koronawirusa COVID-19, w sytuacji odmrożenia gospodarki i w okresie przewidywanego kryzysu, chcemy wesprzeć podkarpackich przedsiębiorców w rozwoju ich firm oraz przekazać im poprzez Konferencję #PdlaP jak najwięcej dobrych praktyk, inspiracji i rozwiązań, które mogą pomóc im mierzyć się z dzisiejszą rzeczywistością. Jako Koalicja na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów będziemy zachęcać ich, aby wdrażali już dzisiaj trudne, nowatorskie, a często nawet przyszłościowe zmiany w modelu biznesowym, zarządzaniu czy też w stosowanych narzędziach – dodaje Sławomir Olejnik, dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju w Podkarpackim Centrum Innowacji.
 
Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” obędzie się we wtorek, 30 czerwca od godz. 9:00 do 16:00. 
 
 
Fot. Materiały prasowe
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy