Reklama

Biznes

XIV Targi Ślubne WEDDING DAY – jesienna edycja rozpocznie nowy sezon!

Biznesistyl.pl
Dodano: 26.06.2019
46340_afrodyta
Share
Udostępnij
Międzynarodowe Targi Rzeszowskie zapraszają na jesienną edycję Targów Ślubnych WEDDING DAY. Firmy, dzięki którym każde wesele staje się niezapomnianym przeżyciem, na podsumowanie sezonu zaproponują wyprzedaże i outletowe ceny tegorocznych kolekcji. Będą też pierwsze zapowiedzi nowości roku 2020! 14 edycja jednych z najchętniej odwiedzanych targów na Podkarpaciu odbędzie się 20 października br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa.
 
Ślubne ceremonie, weselne przyjęcia to logistyczne wyzwanie dla każdej młodej pary. Nic dziwnego, że ruch w branży ślubnej nigdy nie zamiera. Z paroletnim nawet wyprzedzeniem zamawiane są sale na przyjęcia, weselne zespoły, fotografów. Wyzwaniem jest znalezienie idealnej sukni i garnituru. Trwa porównywanie modeli i cen. Nie brak par polujących na sezonowe wyprzedaże.
 
Końcówka roku to pora, kiedy wielkim wzięciem cieszą się wieczorowe kreacje na karnawałowe bale. To również moment, kiedy wiele osób planuje uroczyste zaręczyny i poszukuje pierścionka, który odpowiadać będzie gustom wybranki serca. Dzięki jesiennej edycji Targów Ślubnych WEDDING DAY wszystkie te zakupowe wyzwania staną się łatwiejsze. Dla planujących ślub i dla ich gości to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą całej branży w jednym miejscu. Dla firm – atrakcyjny sposób na podsumowanie sezonu 2019 i udane wyprzedaże, a także wzbudzenie apetytu na nowinki, które towarzyszą trendom 2020. Pełna odsłona tych ostatnich, nastąpi w styczniu, podczas kolejnej edycji targów.
Fot. Archiwum MTR

Podczas XIV Targów Ślubnych WEDDING DAY swoją ofertę zaprezentują: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Będzie można obejrzeć samochody i limuzyny wynajmowane na śluby, zapoznać się ze wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Będą zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży oraz wydawnictwa branżowe. 20 października w G2A Arena nie zabraknie żadnej usługi poszukiwanej przez młode pary.  

Jesienne targi potrwają jeden dzień, a organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie na nich tak lubianych przez publiczność atrakcji, jak pokazy mody ślubnej i wieczorowej, fryzjersko-kosmetyczny show, czy atrakcyjne nagrody dla zwiedzających.

– Organizowane przez nas Targi Ślubne cieszą się bardzo dużą popularnością. W tym roku, w styczniu, w ciągu dwóch dni odwiedziło je ponad 10 tysięcy osób, które zapoznały się z ofertą ponad 160 firm z całego kraju. Ślubne ceremonie przygotowuje się z ogromną pieczołowitością, wiele par chce olśnić swoich gości wyjątkowym przyjęciem, dlatego branża weselna przeżywa prawdziwy rozkwit. Nie brakuje w niej konkurencji, a targi ślubne są świetną okazją, by pokazać się z najlepszej strony. Popularność Internetu, nie zmniejszyła też zainteresowania tego typu wydarzeniami ze strony młodych, planujących ślub. Suknię ślubną wciąż najlepiej przymierzyć w realnej przymierzalni, a cateringu posmakować osobiście, nie poprzestając na zapewnieniach, że coś jest pyszne. Druga w roku edycja targów ślubnych daje większa możliwość zapoznania się z pełną ofertą firm. Wystawcom pozwala natomiast zorientować się w oczekiwaniach klientów. I jeszcze lepiej przygotować swoją ofertę na targi styczniowe – zauważa Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.       
Targi Ślubne WEDDING DAY
20 października 2019 – G2A Arena
Organizatorzy
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie 
Monika Sztaba-Ćwiąkała
monika@targirzeszowskie.pl
515 897 364
 
Sagier
Dariusz Chyła
dariusz.chyla@sagier.pl
607 073 333
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy