Reklama

Biznes

10 tys. biletów o połowę taniej. Neobus i AlbatrosBus w koalicji polskich przewoźników

Biznesistyl.pl
Dodano: 13.06.2018
39671_gl
Share
Udostępnij

Do 15 czerwca potrwa wyprzedaż promocyjnych biletów (50 proc. rabatu) na kursy realizowane do 30 czerwca br. przez dwóch przewoźników z Podkarpacia – niebylecki Neobus oraz przemyski AlbatrosBus. To efekt najnowszej współpracy przewoźników, którzy weszli do koalicji polskich przewoźników autokarowych „Polonus Partner”.

Neobus to jeden z największych przewoźników na Podkarpaciu, dysponujący flotą 23 autokarów, które zostaną włączone do programu Polonus Partner. Jest to rodzinna firma z 14- letnim doświadczeniem, kierowana przez braci Pawła i Marcina Czurczak. Neobus przewozi rocznie 600 000 pasażerów. W pierwszym etapie do sieci zostanie włączonych siedem linii. Warszawa-Rzeszów (9 kursów dziennie), Polańczyk, Sanok, Medyka, Ustrzyki Dolne, Niebylec i Rymanów Zdrój.

Natomiast AlbatrosBUS z Przemyśla to jeden z największych przewoźników w południowo-wschodniej Polsce. Właścicielem firmy jest Zygmunt Ziober, posiadający 28 lat doświadczenia w branży. Rocznie przewozi 100 000 pasażerów i zasili sieć czterema autokarami na linii Warszawa-Lublin-Biłgoraj-Jarosław-Przemyśl.

Podróż łączone do 250 miejscowości w Polsce

Oprócz przewoźników z Podkarpacia, do kolacji weszły: Polonus z woj. mazowieckiego, Żak Express z woj. podlaskiego, PKS Elbląg z woj. warmińsko-mazurskiego, Contbus i GardenExpress z woj. Lubelskiego.

W ramach koalicjo przewoźników, do dyspozycji podróżnych będzie 50 krajowych linii, tworzących optymalne połączenia między 250 miejscowościami w Polsce. Kursy będą obsługiwane przez 130 nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych pojazdów, posiadających wspólne oznaczenie Polonus Partner. Cała oferta jest dostępna na platformie www.PolonusPartner.pl, a dodatkowo każdy partner będzie miał na swojej stronie ofertę pozostałych przewoźników, wraz z różnymi kombinacjami podróży łączonych.

– Zbudowaliśmy koalicję partnerską, która ma na celu zachęcenie klientów do korzystania ze sprawdzonych usług krajowych przewoźników. To wspólna i atrakcyjna oferta z różnych regionów, uwzględniająca 250 miast, 50 linii i 130 jednolicie oznakowanych pojazdów. Zachęcamy pasażerów najwyższym standardem podróżowania, możliwością rezerwacji podróży łączonych, programem lojalnościowym, atrakcyjnymi cenami, promocjami oraz zniżkami dla dzieci i studentów – mówi Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus.

Promocja na 10 000 biletów na kursy do końca czerwca

Trwa już atrakcyjna promocja – dostępnych jest aż 10 000 biletów z oferty Polonus Partner na podróże między 12 a 30 czerwca 2018 o 50% taniej. Sprzedaż promocyjnych biletów potrwa od 12 do 15 czerwca 2018. Oferta dostępna jest dla wszystkich kursów, w tym dla podróży łączonych.

Koalicja Polonus Partner zapewnia wspólną organizację i sprzedaż biletów, a co za tym idzie realizację i obsługę kursów łączonych, rezerwowanych w ramach jednej transakcji i jednej opłaty. Korzyścią dla pasażera będzie nie tylko większa wygoda i oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Jednocześnie, zakup wszystkich biletów dostępnych na stronie www.PolonusPartner.pl oraz w serwisach internetowych poszczególnych partnerów – gdzie również będzie znajdowała się oferta pozostałych przewoźników – objęty zostanie wspólnym programem lojalnościowym, w którym uczestnicy będą otrzymywać zwrot 5% wartości każdej transakcji, by móc później wymieniać zebrane punkty na zniżki lub bezpłatne podróże po kraju.

Fot. Polonus Partner

Pasażerowie w ramach sieci otrzymają m.in.: klimatyzację, WiFi, gniazda zasilania, wybór numerowanego miejsca w autokarze na wybranych kursach, z przystanków początkowych na liniach dłuższych niż 150 km; bezpłatną opcję zmiany daty wyjazdu w ramach zamiany na podróż w tej samej relacji, bezpłatny przewóz dwóch sztuk bagażu o pojemności do 150 litrów i wadze do 25 kg czy możliwość przewozu małych zwierząt.

Ponadto na kursach Polonus Partner honorowane będą stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku  0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów w wieku 13-19 lat, studentów do 26 roku życia oraz dla emerytów.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy