Reklama

Biznes

Złoty OTIS 2013 dla podkarpackiej firmy

Artykuł Partnera
Dodano: 17.04.2013
3455_SYLVECO_OTIS_2013
Share
Udostępnij
Podkarpacka firma SYLVECO, producent kosmetyków naturalnych, zdobyła prestiżową nagrodę „Złoty OTIS 2013” za serię kosmetyków brzozowych. 

11 kwietnia 2013 r. podczas uroczystej kolacji w warszawskim hotelu „Rezydencja Belweder-Klonowa” wręczono nagrody dla producentów 25 najlepszych produktów na rynku farmaceutycznym w Polsce. W plebiscycie głosy oddawali sami pacjenci i oceniali je w 23 kategoriach. Statuetka Nagrody Zaufania „Złoty OTIS 2013” przyznana została marce SYLVECO za serię kosmetyków brzozowych w kategorii „Debiut roku”.
 
W ofercie firmy SYLVECO znajdują się produkty hypoalergiczne, dedykowane osobom o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Podkarpacka firma jest jedną z nielicznych na polskim rynku, która wykorzystuje do produkcji praktycznie tylko surowce naturalne, nieprzetworzone chemicznie. Aktualnie w ofercie są: kremy do pielęgnacji twarzy, krem pod oczy, produkty do pielęgnacji stóp i dłoni, balsam do ciała, ochronne pomadki do ust. Bazą kosmetyków są surowe oleje roślinne o znakomitym powinowactwie do skóry, naturalne masła i ekstrakty z roślin zielarskich. Poza wyróżniającym markę składnikiem pochodzącym z kory brzozy, w kosmetykach SYLVECO zastosowanie znalazły także wyciąg z nagietka, rumianku, aloesu, mydlnicy lekarskiej, świetlika, bławatka, czy olej z owoców rokitnika.
 
Niesamowite właściwości wyciągów ziołowych przekładają się na efektywność i skuteczność końcowych produktów, których formuły świadczą o bogactwie naturalnych składników. Dzięki wysokiej jakości kosmetyków marka SYLVECO zyskuje coraz większą popularność i uznanie, została także laureatem wielu innych prestiżowych konkursów na najlepsze produkty, m.in. Laur Konsumenta, Złotą Pieczęć Natury, czy Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą.
 
„Złoty OTIS” to jedyna nagroda konsumencka na rynku farmaceutycznym w Polsce przyznawana najlepszym, wskazanym przez pacjentów w głosowaniu, produktom dostępnym w aptekach bez recepty. Nagroda Zaufania "Złoty OTIS" jako najstarsze i największe wyróżnienie rynku zdrowia w Polsce, promuje najbardziej wartościowe z nich. Głosy pacjentów zbierane były za pośrednictwem portalu internetowego “www.nazdrowie.pl" i magazynu "Na zdrowie. Dostępne bez recepty".
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy