Reklama

Biznes

Na podkarpackich tragach TSLA Expo będzie można wygrać harleya

Redakcja
Dodano: 25.08.2017
34159_glowne
Share
Udostępnij

Odwiedź wrześniowe targi Kongres i Targi TSLA EXPO Rzeszów 2017 (Transport – Automotive – Logistyka) i wygraj motocykl Harley-Davidson! Wspaniały Street 750, prosto z salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów – największego salonu Harley-Davidson w środkowo-wschodniej Europie! Nie trzeba nawet kupować biletu, ponieważ wstęp na targi jest bezpłatny!

29 i 30 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa zagości najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej na Podkarpaciu – Kongres TSLA Expo Rzeszów 2017. Towarzyszyć mu będą targi oraz liczne samochodowe premiery i pokazy dla wszystkich fanów motoryzacji. Podczas targów będzie można wygrać motocykl Harley-Davidson!

A dokładnie jest to Street® 750, „który bez wysiłku radzi sobie z korkami, zamieniając miejskie drogi w plac zabaw. Chłodzony cieczą silnik Revolution X®, układ hamulcowy z ABS zwiększający pewność jazdy, zwinne podwozie z zawieszeniem przystosowanym do nierównych nawierzchni – czego więcej trzeba, aby podbić miasto? Czarny połyskowy lakier podkreśla srebrne użebrowanie silnika i frezowane ranty kół.”

Motocykl Harley-Davidson, który

jest do wygrania na Kongresie i Targach TSLA EXPO Rzeszów 2017 można już teraz obejrzeć w salonie Harley-Davidson Rzeszów, przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Wyeksponowany jest na specjalnej ścince. Przy okazji warto rzucić okiem na świeżo sprowadzone zza oceanu modele H-D i wspaniałe customy na bazie harleyów, jakie powstają w firmie Goc Custom Bikes w Lisich Jamach k. Lubaczowa. Na wystawie brakuje tylko Recydywisty, który niedawno zdobył nagrodę na największym światowym zlocie w Stanach Zjednoczonych i tam teraz jest podziwiany.

Aby wygrać motocykl, wystarczy uczestniczyć w branżowym Kongresie TSLA EXPO w piątek (rejestracja na tslaexpo.pl) albo odwiedzić targi TSLA EXPO w piątek lub sobotę, 29 i 30 września 2017. Wstęp jest bezpłatny! Tego dnia w G2A Arena nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających. Na miejscu wypełnij kupon konkursowy i wrzucić go do przygotowanej urny! Może to właśnie Ty odjedziesz do domu kultowym harleyem!

Organizatorami targów TSLA EXPO Rzeszów 2017 są: GRUPA Sagier – wydawca magazynu VIP Biznes&Styl, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, Klaster Expo oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Regulamin konkursu można znaleźć pod tym adresem.

HARLEY-DAVIDSON STREET® 750 – dane techniczne

WYMIARY

Długość:

2225mm

Wysokość siodła:

710mm

Pojemność zbiornika paliwa:

13.1l

Masa, bez płynów:

223.0kg

UKŁAD NAPĘDOWY

Silnik:

Liquid-cooled, Revolution X™ V-Twin

Pojemność:

749cc

Moment obrotowy:

59Nm / 4000rpm

KOŁA / OPONY

Przód:

Black, 7-Spoke Cast Aluminum with Machined Rim Highlights / 100/80 R17 52H

Tył:

Black, 7-Spoke Cast Aluminum with Machined Rim Highlights / 140/75R15 65H


 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy