Reklama

Biznes

Na Zakynthos z Jasionki od czerwca 2017 roku

Opracowanie Katarzyna Grzebyk
Dodano: 17.10.2016
29680_Zakhyntpos
Share
Udostępnij

Od czerwca 2017 roku turyści z Podkarpacia i sąsiednich regionów będą mogli polecieć na wyspę Zakynthos. To już trzecia – obok Krety i Korfu – grecka wyspa, na którą można polecieć z lotniska w podrzeszowskiej Jasionki.

Pakiety wakacyjne już można rezerwować w biurach podróży i na stronach internetowych touroperatorów.

– Nowe wakacyjne połączenie to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych pasażerów, którzy chcą odkrywać nowe miejsca i spędzać urlop w maksymalnie komfortowych warunkach – mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – Wyspy Jońskie od lat przodują w rankingach popularności wśród turystów, również z Polski południowo-wschodniej. Jestem przekonany, że Zakynhtos będzie jednym z hitów przyszłorocznych wakacji.

Oprócz lotów do Grecji (Kreta, Korfu, Zakynthos), w sezonie letnim 2017 r. podrzeszowskie lotnisko będzie oferować połączenia czarterowe na Majorkę i do Bułgarii (Burgas).

Z lotniska w Jasionce w ramach regularnych połączeń pasażerskich można obecnie dotrzeć do Warszawy (4 rejsy dziennie), Londynu (12 rejsów tygodniowo, lotniska w Stansted i Luton), Paryża, Berlina, Dublina, a także do: Manchesteru, Bristolu, East Midlands, Monachium oraz na Korfu. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa, Ryanair i Adria.

We wrześniu 2016 r. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka odprawił 62.860 pasażerów, zaś w całym 2015 roku obsłużono ponad 645 tys. pasażerów (wzrost 7% w stosunku do poprzedniego roku).

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy