Reklama

Biznes

Hejt, trolle i obsługa klienta – warsztaty z Moniką Czaplicką w WDK. Gratis!

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 30.09.2016
29450_czaplicka
Share
Udostępnij

Monika Czaplicka, jedne z najpopularniejszych w Polsce ekspertów e-marketingu poprowadzi w Rzeszowie bezpłatne warsztaty na temat obsługi klienta w social media i powie, jak poradzić sobie z hejtem na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. Na spotkanie w środę, 5 października, zaprasza TechKlub Rzeszów. 

Monika Czaplicka to postać ze ścisłego grona najpopularniejszych ekspertów e-marketingowych w Polsce. Występuje i odnosi sukcesy na największych polskich konferencjach. W e-branży posiada 10 lat doświadczenia. Założyła i pracuje w agencji Wobuzz. Jest autorką książki “Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media”. Prowadzi blog czaplicka.eu oraz prowadzi fanpage Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy. Jest jedną z autorek II tomu Biblii E-biznesu.

Jej przyjazd do Rzeszowa to okazja na ogromną porcję wiedzy, którą podzieli się nie tylko świetna prelegentka, ale i skuteczny praktyk. Każdy, kto zajmuje się prowadzeniem strony w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram itp.) powinien posłuchać tego wystąpienia. To wiedza z najwyższej półki, dostępna za bezpłatną wejściówkę. Warsztaty z Moniką Czaplicką rozpoczyna kolejną edycję spotkań organizowanych przez TechKlub Rzeszów.

Spotkanie odbędzie się 5 października (środa) o 18:00 (potrwa ok. 2 godz.) w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie (ul. Okrzei). Obowiązuje rezerwacja (http://techklubrzeszow2016.evenea.pl/) miejsc.

Spotkanie z Moniką Czaplicką rozpoczyna powakacyjną edycję spotkań organizowanych przez TechKlub Rzeszów.

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze.

W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Już teraz zobacz pełny program spotkań (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź). Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl

Partnerem organizacyjnym wydarzenia jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy