Reklama

Biznes

Biznesowe śniadanie w Inkubatorze Technologicznym

Opracowanie Katarzyna Grzebyk
Dodano: 21.01.2016
24395_0K3A5807-1
Share
Udostępnij
Już po raz drugi firmy z Inkubatora Technologicznego PPNT AEROPOLIS spotkają się na śniadaniu biznesowym, mającym na celu nawiązanie kontaktów i współpracy pomiędzy nimi.

Pierwsze śniadanie biznesowe odbyło się w lipcu 2015 i, zdaniem zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., zaowocowało pierwszymi wspólnymi projektami pomiędzy uczestniczącymi w nim firmami, dlatego idea wspólnych śniadań ma wejść na stałe do kalendarza wydarzeń organizowanych w Inkubatorze.
 
We wtorek, 26 stycznia odbędzie się drugie śniadanie biznesowe. Wezmą w nim udział przedstawiciele 33 firm skupionych w Inkubatorze. Spotkanie rozpocznie się podsumowaniem drugiego półrocza 2015 roku w Inkubatorze Technologicznym oraz prezentacją 11 firm, które dołączyły do Inkubatora w okresie od lipca do grudnia 2015 roku. Potem odbędzie się śniadanie, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli wymienić się doświadczeniami i nawiązać kontakty. 
 
Spotkanie zakończy się dwoma warsztatami. Pierwszy, pt. „Sztuka skutecznej komunikacji w biznesie”, poprowadzi Tomasz Hermaniuk. Drugi, pt. „Pomiędzy rywalizacją a współpracą – czyli budowanie skutecznego zespołu” – Andrzej Lesiak.

Miejsce: Inkubator Technologiczny AEROPOLIS w Jasionce
 
Program:
 
Godz. 9 – Podsumowanie drugiego półrocza 2015 roku w Inkubatorze AEROPOLIS, konferencja prasowa RARR S.A.
 
Godz. 9.20 – Prezentacja firm, które dołączyły do Inkubatora w drugiej połowie 2015 roku
 
Godz. 10.20 – Śniadanie, rozmowy, networking
 
Godz. 11 – warsztat Tomasz Hermaniuka pt. „Sztuka skutecznej komunikacji w biznesie” 
 
Godz. 12 – warsztat Andrzeja Lesiaka pt. „Pomiędzy rywalizacją a współpracą – czyli budowanie skutecznego zespołu”
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy