Reklama

Biznes

Spotkanie Biznes na Luzie już 5 listopada w Hotelu Hilton w Rzeszowie

Opracowanie Anna Matusz-Gap
Dodano: 20.10.2015
fotografiemarty@blogspot.com
Share
Udostępnij
Kolejne spotkanie z cyklu Biznes na Luzie odbędzie się 5 listopada o godz. 18, tym razem w nowym miejscu – w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. O zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmie opowiedzą ekspertki HR – Dorota Konieczna-Herdzik oraz Marta Bober-Lal.
 
Dorota Konieczna-Herdzik opowie o pozyskiwaniu nowych pracowników, sposobach wzbudzania zaangażowania pracowników, identyfikacji talentów, mentoringu oraz komunikacji i jej kluczowej roli w firmie. Marta Bober-Lal z kolei przybliży temat innowacyjnej strategii rozwoju dla małych i średnich firm dzięki metodzie  BlitzGrow. Partnerem spotkania jest firma REEA.
 
PRELEGENTKI:
 
Dorota Konieczna-Herdzik, Pełnomocnik Zarządu ds. HR, trener wewnętrzny.  Od 13 lat w firmie TRYUMF. Z obszarem HR związana od 4 lat. Odpowiedzialna min.za rekrutację, wdrożyła z sukcesem w firmie program onboardingowy, oraz program stażystów. Zainteresowania zawodowe to pomoc pracownikom w doskonaleniu kompetencji miękkich i twardych oraz ich motywowanie. Zwolenniczka wdrażania i stosowania mentoringu w firmie jako jednego z najbardziej efektywnych narzędzi do rozwoju pracowników. Od 4 lat nadzoruje systemy ocen pracowniczych ( rocznych, miesięcznych 360 ). W ubiegłym roku prowadziła cykliczne szkolenia wewnętrzne dla działów sprzedaży, którym pomagała w wypracowywaniu metod podnoszenia skuteczności zespołów handlowych. W ostatnim czasie szczególnie zainteresowana tematyką ścieżek rozwoju, aktualnie prowadzi projekt wychowywania zastępców kadry kierowniczej, odpowiada również za program budowania rozwoju menadżerów, oraz za przygotowanie kadry rezerwowej. Ostatnio zaangażowana również  w warsztaty, które generują pomysły na szanse biznesowe.  Wierzy, że w grupie siła.   
 
Marta Bober-Lal – trener, coach, konsultant, manager. Specjalistka w dziedzinie zarządzania, komunikacji, sprzedaży. Posiada bogate doświadczenie zawodowe począwszy od pedagoga do dyrektora sprzedaży i rozwoju produktu. Umiejętności zawodowe nabywała w małych jak i dużych organizacjach. Od 8 lat z sukcesami przekazuje swoją wiedzę, prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji, zarządzania, CSR czy obsługi klienta. Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, sytuacyjnym, i doradztwem rozwojowym. Zdobyła doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy unijnych. Jest konsultantem HR specjalizacja strategie personalne i rozwoju. Równolegle ze szkoleniami prowadzi procesy coachingowe w ramach biznes coaching oraz coachingu rozwojowego (life coaching). Uwielbia czytać, przede wszystkim na temat przywództwa, rozwoju osobistego. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwójki wspaniałych dzieci. Posiada certyfikat Coach Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj.
 
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.biznesnaluzie.pl. Wstęp w cenie 20 PLN.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy