Reklama

Biznes

W Jasionce powstają magazyny Panattoni dla Grupy OMEGA Pilzno

Opracowanie Katarzyna Grzebyk
Dodano: 22.09.2015
21948_DSCF0107
Share
Udostępnij
Dobiega końca budowa potężnych powierzchni magazynowych w Jasionce k. Rzeszowa, w sąsiedztwie specjalnych stref ekonomicznych. Ich wykonawcą jest firma Panattoni, międzynarodowy deweloper powierzchni magazynowych. Głównym dzierżawcą niemal 80 proc. tych powierzchni magazynowych jest firma OMEGA Pilzno. Otwarcie magazynu planowane jest jesienią br., a w nowym obiekcie zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób.
 
Grupa OMEGA Pilzno to jeden z największych dostawców usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych w Polsce i Europie. Dysponuje już dużymi magazynami w Mokrzcu oraz Podgrodziu, wchodzącymi w skład Podkarpackiego Parku Logistycznego, o łącznej docelowej powierzchni 102 tys. m kw. Teraz poszerza ofertę o kolejne 24 tys. m kw. Przekazanie obiektu dzierżawcy nastąpiło na początku września. 
 
– Są to magazyny klasy A, z pełną obsługą w świetnej lokalizacji, blisko autostrady A4 i drogi S19, w sąsiedztwie Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis w Rzeszowie i dwóch podstref Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem – mówi Adam Godawski, prezes OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy