Reklama

Biznes

Jakie rodzaje oprogramowania Insert Nexo dla małego przedsiębiorstwa?

materiał partnera
Dodano: 10.05.2023
73926_fireshot_capture_003-subiekt_nexo
Share
Udostępnij
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, przede wszystkim za sprawą intuicyjnego w obsłudze oprogramowania komputerowego, obsługa wielu powtarzalnych czynności związanych z codziennym prowadzeniem biznesu jest coraz prostsza, również dla osób zupełnie niezwiązanych z informatyką. Oprogramowanie Insert Nexo pomaga m.in. w obsłudze działów handlowych, w zarządzaniu pracą, obsłudze finansowo-księgowej firmy czy kontrolowaniu wielu aspektów związanych z działalnością kadr.

Oprogramowanie dla działów handlowych
Jednym z najpopularniejszych rodzajów oprogramowania komputerowego dla firm są programy wspierające pracę działów handlowych, pomagające w zarządzaniu sprzedażą, wspierające obsługę realizacji zamówień i kontrolowanie stanów magazynowych. W ofercie Insert Nexo przykładem takiego programu jest aplikacja Subiekt Nexo. To bezpośredni następca jednego z najpopularniejszych na polskim rynku programów tego typu – Subiekt GT. To kompleksowe rozwiązanie informatyczne zarówno dla sklepów, jak i przedsiębiorstw produkcyjnych, hurtowni i magazynów. Zawiera wszystko to, czego może potrzebować firma zajmująca się działalnością handlową. Ciekawym uzupełnieniem dla tego typu aplikacji jest program Vendero. To oprogramowanie polecane użytkownikom systemu Insert Nexo, umożliwiające stworzenie sklepu internetowego, witryny będącej wizytówką firmy lub zaawansowanego serwisu firmowego bez potrzeby korzystania z pomocy informatyków.
 
Programy wspomagające zarządzanie firmą
Na liście polecanego oprogramowania dla małych firm od Insert Nexo znajdują się również takie aplikacje jak Rachmistrz Nexo i Gratyfikant Nexo. Pierwszy program pomaga w samodzielnym dokumentacji prowadzonej działalności gospodarczej, drugi służy do sprawnego zarządzania sprawami kadrowymi i płacami, a zatem jest doskonałym wyborem dla przedsiębiorstw zatrudniających kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób. Co ważne, tego typu oprogramowanie w znaczący sposób automatyzuje pracę biurową, dzięki czemu przedsiębiorca może poświęcić więcej czasu sprawom w bezpośredni sposób wpływającym na przychody generowane przez jego firmę, a nie nużącym rozliczeniom i sprawom formalnym.
 
Oferta oprogramowania Insert Nexo jest oczywiście znacznie bogatsza. W przypadku firm usługowych ciekawym wyborem może okazać się program Zarezerwuj.pl, który stworzono z myślą o usprawnieniu procesu zarządzania rezerwacjami i rejestracjami online, a w przypadku biur rachunkowych i księgowych, aplikacja Rewizor Nexo przeznaczona do kompleksowego zarządzania księgowością w firmie.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy