Reklama

Biznes

W UrbanLab o ułatwieniach dla biznesu. Podpis elektroniczny

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 08.05.2023
73878_urban
Share
Udostępnij
Kontakty z urzędami ograniczone do minimum – oto marzenie niemal każdego przedsiębiorcy. Pomaga je spełnić m.in. kwalifikowany podpis elektroniczny. O tym, jak prowadzić biznes bez papieru będzie można się nauczyć w środę 10 maja podczas spotkania UrbanLab w Rzeszowie. To pierwsze szkolenie z całego cyklu o wykorzystaniu nowoczesnych technologii w biznesie. Wstęp wolny!  
 
Już 10 maja o godz. 11 w Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab w Rzeszowie odbędzie spotkanie dla rzeszowskich przedsiębiorców. Specjalista Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.- Mateusz Szatan przekaże informacje na temat tworzenia i stosowania kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
 
Uczestnicy dowiedzą się,  jakie są jego rodzaje i na jakich zasadach z takiego podpisu można korzystać. Mowa będzie również o tym, jakie korzyści daje stosowanie tego rozwiązania oraz jakie konsekwencje mogą przedsiębiorcę spotkać, jeśli będzie korzystał z niego w sposób nieprawidłowy.  
 
Przedstawiciel Krajowej Izby Rozliczeniowej opowie także o praktycznej stronie wdrożenia elektronicznego podpisu kwalifikowanego, czyli m.in. o wyborze odpowiedniego dostawcy, procedurach bezpieczeństwa, integracji z systemami informatycznymi oraz obowiązkach związanych z przechowywaniem i archiwizowaniem dokumentów elektronicznych. 
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.  
 
 
Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. oraz Biurem Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Miasta Rzeszowa. Jest to pierwsze spotkanie z całego cyklu pt. „Z biznesem dla biznesu”, który poświęcony jest nowoczesnym technologiom dedykowanym przedsiębiorcom.  
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy