Reklama

Biznes

Boeing, globalny lider branży lotniczej i kosmicznej otwiera biuro w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 04.05.2023
73741_sky
Share
Udostępnij
Boeing wynajął blisko 6600 mkw. powierzchni w budynku SkyRes w Rzeszowie. Jest to największa pod względem liczby metrów kwadratowych transakcja najmu sfinalizowana dotychczas na rzeszowskim rynku biurowym. W poszukiwaniu optymalnej lokalizacji oraz w procesie negocjowania warunków najmu Boeingowi doradzali eksperci z międzynarodowej agencji Cushman&Wakefield.

Kolejny światowy potentat przemysłu lotniczego zdecydował się na tak znaczącą inwestycję w Rzeszowie. Niezwykle budujący jest fakt, iż nasze miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne dla międzynarodowych przedsiębiorstw technologicznych – nie tylko w zakresie potencjału dla nowoczesnych procesów produkcyjnych czy zaawansowanej działalności badawczo – rozwojowej – ale również w kontekście wyspecjalizowanych usług biznesowych, dedykowanych innowacyjnym gałęziom globalnej gospodarki – mówi Konrad Fijołek, Prezydent Miasta Rzeszowa.
 
Biznesowy rozwój Polski Wschodniej jest niezaprzeczalny i cieszy szczególnie w aktualnej sytuacji geopolitycznej. Na korzyść regionu przemawia między innymi coraz większa profesjonalizacja w odniesieniu do kompleksowego wsparcia oferowanego inwestorom. Cushman & Wakefield był przy tym pierwszą agencją doradczą, która zdecydowała się na otwarcie swojego oddziału we wschodniej Polsce. Od momentu uruchomienia lubelskiego biura firmy w 2017 roku konsekwentnie rozwijamy nasze usługi, aby jeszcze lepiej wspierać inwestorów w procesie poszukiwania najlepszej lokalizacji dla ich biznesu – komentuje Michał Galimski, Head of Regional Markets, Cushman & Wakefield.
 
14-kondygnacyjny SkyRes jest pierwszym wielkopowierzchniowym biurowcem klasy A na lokalnym rynku. SkyRes wyróżnia doskonała lokalizacja w centrum miasta oraz szybkie połączenie z lotniskiem i autostradą.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy