Reklama

Biznes

Ostatni moment na konkurs Carpathian Startup Fest 2023

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 20.04.2023
73401_csf
Share
Udostępnij
To jest ostatni moment dla startupów, które w czerwcu chcą wygrać 40 000 zł!  30 kwietnia mija termin zgłoszeń do III edycji Carpathian Startup Fest. W konkursach mogą wziąć udział także pomysłodawcy i scaleupy. W puli nagród jest 100 000 zł. Wypełnij formularz na stronie wydarzenia i zdobądź zaproszenie na scenę G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.
 
Już 15-16 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbędzie się III edycja Carpathian Startup Fest (CSF23). To wydarzenie, podczas którego startupy, scaleupy i ludzie ze świetnymi pomysłami biznesowymi mają szansę zwrócić na siebie uwagę inwestorów.  Udział w wydarzeniu zapowiadają topowe fundusze inwestycyjne i biznesmeni zainteresowani lokowaniem kapitału w nowe, obiecujące przedsięwzięcia.
 
Wiodącym elementem wydarzenia jest konkurs, w którym łączna pula nagród wynosi 100 000 zł. Uczestnicy walczą o nie w trzech kategoriach: Idea Challange, Startup i Scaleup. Najwięcej bo aż 40 000 zł zdobędzie startup, którego prezentacja zostanie najwyżej oceniona przez jurorów. 

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy odwiedzić stronę https://carpathianfest.pl i do 30 kwietnia wypełnić umieszczony na niej formularz zgłoszeniowy. Każde zgłoszenie jest analizowane i oceniane przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i inwestorów (kategoria Startup i Scaleup) oraz przez przedstawicieli organizatora i partnerów CSF23 (kategoria Idea Challange). 

12 maja poznamy listę finalistów CSF23

Lista finalistów Carpathian Startup Fest 2023, którzy zaprezentują się na scenie w G2A Arena, zostanie przedstawiona 12 maja. Tego samego dnia do znajdujących się na niej pomysłodawców, startupów i scaleupów trafi zaproszenie na dwudniowy Camp CSF. Tak jak podczas poprzedniej edycji poprowadzi go Piotr Bucki, jeden z najlepszych ekspertów od komunikacji i prezentacji inwestorskich w Polsce. Z jego pomocą finaliści będą mogli udoskonalić swoje wystąpienia, by jak najlepiej wypaść podczas konkursu.
 
Finał 15-16 czerwca to szansa na nagrody pieniężne, ale również udział w siódmej edycji InCredibles – programu mentoringowego stworzonego przez Sebastiana Kulczyka. 

– Finalista festiwalu CSF23 w Rzeszowie trafi do elitarnej dziesiątki, w której znajdą się m.in. uczestnicy startupowych konkursów z Katowic, Poznania, Gdańska oraz z ośrodków akceleracyjnych w Puławach i Łodzi – zapowiada Jarosław Sroka, członek Zarządu Kulczyk Investments, opiekun programu InCredibles. 
 
W tym roku dodatkową szansę dostaną także startupy, które nie wejdą do finału. Na scenie udostępniony zostanie mikrofon wszystkim, którzy zechcą opowiedzieć o swoim projekcie na szerszym forum. Open Mic Pitch to okazja, by doskonalić umiejętności prezentacji przed inwestorami, ekspertami oraz mentorami i otrzymać od nich konstruktywny feedback – po każdym wystąpieniu podzielą się oni swoimi uwagami. Najlepszych 5 wystąpień zostanie nagrodzonych możliwością rozmowy z przedstawicielami 5 topowych polskich funduszy, którzy łącznie dysponują kapitałem inwestycyjnym o wartości ponad miliarda złotych!

Do udziału w Carpathian Startup Fest 2023 organizatorzy zapraszają polskie i zagraniczne spółki. CSF23 to wydarzenie, które daje szansę na spotkanie z inwestorami także poza głównym konkursem. W G2A Arena miejscem rozmów będzie m.in. specjalnie do tego przygotowana strefa Business Dating. Startup może do niej zaprosić fundusz albo fundusz zaprosi startup. 

Cenieni eksperci i mentorzy podzielą się doświadczeniem

CSF23 to również dwa dni eksperckich wystąpień i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. Swój udział do tej pory potwierdzili między innymi: Jarosław Królewski – prezes Synersie, January Ciszewski – prezes zarządu JR Holding ASI S.A., Jan Sikora – prezes Plente, Paweł Maj – partner Warsaw Equity Group, Róża Szafranek – założyciel i prezes HR Hints, czy też Tomasz Swieboda – partner Inovo. 
 
Na wydarzenie można zarejestrować się już dziś. Udział w części konferencyjnej festiwalu jest darmowy!
 
Więcej o CSF23 na https://carpathianfest.pl.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy