Reklama

Biznes

Jak zacząć pracę w renomowanej firmie farmaceutycznej?

materiał partnera
Dodano: 13.12.2022
69767_adobestock_92533989-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Praca w renomowanej firmie farmaceutycznej daje możliwość ciągłego rozwoju. Jeśli dołożyć do tego zgrany zespół, stabilne warunki zatrudnienia oraz szereg atrakcyjnych benefitów można powiedzieć, że jest to praca marzeń. Pytanie, jak zdobyć pracę w firmie farmaceutycznej?
 
Proces rekrutacji krok po kroku
Proces rekrutacji zaczyna się od wysłania CV. Warto już na tym etapie zadbać o najmniejsze szczegóły, aby wyróżnić się na tle innych osób ubiegających się o pracę w firmie farmaceutycznej.
 
Dobrze przygotowany dokument aplikacyjny powinien zawierać dane osobowe i kontaktowe (w tym miejscu można umieścić również link do profilu na LinkedIn), informacje na temat wykształcenia, doświadczenia, umiejętności specjalistycznych oraz miękkich (np. dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność).
 
CV, które wyróżnia się na tle innych, zwiększa szansę na przejście do drugiego etapu rekrutacji 
(w firmie Biofarm kandydat informowany jest o tym fakcie maksymalnie w ciągu dwóch tygodni od wysłania dokumentu). Osoby, których CV spełni wymagania zapraszane są na spotkanie w siedzibie firmy Biofarm. Jego celem jest lepsze poznanie kandydatów.
 
O ile pierwsze spotkanie przebiegnie pomyślnie osoba, którą interesuje praca w firmie farmaceutycznej, zapraszana jest do kolejnego etapu. Polega on na rozwiązaniu konkretnego zadania.
 
Potem pozostaje już tylko czekać na kontakt ze strony bezpośredniego przełożonego – jeśli kandydat przejdzie pozytywnie cały proces rekrutacji, zostanie poinformowany przez niego o warunkach współpracy.
 
Firma, do której warto aplikować
Przed przygotowaniem i wysłaniem CV należy zastanowić się, do jakiej firmy warto aplikować? Wybór jest bardzo duży, dlatego pojawia się pytanie, na co zwrócić największą uwagę?
 
Dobrze, jeśli firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i wieloletnią tradycję. Przykładem jest Biofarm – poznańska firma farmaceutyczna, która od ponad 30 lat dba o zdrowie pacjentów. To nie jedyne argumenty przemawiające za tym, że osoby zainteresowane pracą w firmie farmaceutycznej powinny zwrócić na nią uwagę.
 
Czymś, co z pewnością zachęci przyszłych kandydatów, są opracowane jasne ścieżki kariery. Ułatwiają one wyznaczanie indywidualnych celów zawodowych i dają niebywałą możliwość ciągłego rozwoju.
 
Ponadto praca w firmie farmaceutycznej Biofarm wiąże się ze stabilnymi warunkami zatrudnienia, przyjazną atmosferą, a także licznymi benefitami. Wśród nich można wymienić: pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karty podarunkowe w okresie świątecznym, dofinansowanie karty sportowej.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy