Reklama

Biznes

W mikołajki sieć Aldi otwiera w Rzeszowie sklep

al
Dodano: 06.12.2022
69609_ald
Share
Udostępnij
We wtorek 6 grudnia znana sieć Aldi otwiera drugi sklep w Rzeszowie. Nowy market znajduje się przy ul. Witolda, nieopodal skrzyżowania z ul. Paderewskiego.
 
To już drugi sklep marki Aldi w Rzeszowie. Pierwszy otwarto w kwietniu 2021 roku przy ul. Okulickiego, przy której funkcjonuje już sporo innych sklepów, w tym także dyskont Biedronka. 
 
Nowy obiekt powstaje po przeciwnej stronie miasta na os. Słocina, przy ul. Witolda, gdzie szybko rozwija się budownictwo mieszkaniowe. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty, od godz. 06:00 do 22:00. W niedziele handlowe: od godz. 9:00 do 20:00.
 
Otwarcie w mikołajki to okazja, aby skusić klientów cenami zabawek i te właśnie umieścił na pierwszej stronie gazetki z ofertami nowy sklep. Do tego promocje na artykuły spożywcze, chociaż trudno tu o cenowe sensacje. Wszystkie można obejrzeć na stronie internetowej i porównać z ofertami innych sieci.   
 
Aldi to niemiecka marka. Wywodzi się z rodzinnego biznesu. Zaczęło się od sklepu z pieczywem otworzonego ponad 100 lat temu w Essen. Dziś to międzynarodowa sieć, obecna w dziewięciu krajach Europy, która w Polsce otworzyła już 234 sklepy.

W październiku – także w Krośnie.
 
Dynamicznie się rozwija. W 2021 roku w porównaniu z rokiem 2020 zwiększyła obroty ze sprzedaży o 20%, otwierając 39 nowych sklepów, w tym ten w Rzeszowie. W ostatnich pięciu latach Aldi chwali się największą na polskim rynku dynamiką rozwoju – sieć zwiększyła liczbę swoich sklepów o 70%.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy