Reklama

Biznes

Targi Budownictwa – największe spotkanie branży już jesienią

Redakcja
Dodano: 24.08.2022
66228_targi
Share
Udostępnij
Najstarsza impreza branży budowalnej i wykończeniowej na Podkarpaciu wraca do Rzeszowa już tej jesieni. 26. Targi Budownictwa Expo Dom 2022 odbędą się 17-18 września w Hali Podpromie. A na nich: szeroka oferta dla inwestorów, niepowtarzalne okazje do bezpośrednich rozmów z klientami i Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. 
 
Organizowane od dwóch dekad Targi Budownictwa Expo Dom to ciesząca się największym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających impreza targowa na Podkarpaciu. Impreza wraca do Rzeszowa po dwóch latach wymuszonej pandemią przerwy i towarzyszą jej oczekiwania branży na pozyskanie nowych klientów i kontrahentów w czasach gospodarczych zawirowań, zmian na rynku kredytów, ale i możliwości otwierających się na rynku ukraińskim. 

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budownictwa

Stoiska przygotowują m.in. producenci pokryć dachowych i okien, mebli i materiałów wykończeniowych, czy kostki brukowej, branża grzewcza i firmy oferujące rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, jak pompy ciepła, fotowoltaikę, ale także systemy ociepleń. Na placu przed Halą Podpromie będzie można przyjrzeć się nowoczesnym kotłom i piecom, oraz coraz modniejszym saunom i baniom ogrodowym, a także ekonomicznym domom modułowym. Ofertę mieszkań przygotowują zaproszeni na targi deweloperzy. Do grona wystawców dołączyły także znane hipermarkety budowlane.
 
– Porady i premiery produktów, rabaty i atrakcyjne „targowe” cenniki to wszystko będzie mógł klient znaleźć na stoiskach. Bezpośrednie rozmowy ze zwiedzającymi cenią sobie również wystawcy, bo to okazja, by poznać oczekiwania kupujących, a także przekonać ich do swojej oferty. Expo Dom daje także możliwość nawiązywania współpracy B2B, a także zdobycia prestiżowego wyróżnienia, które  przyznawane jest od pierwszej edycji targów – w tym roku znów wręczymy Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budownictwa. Nagrodzone firmy otrzymają satutetki i dyplomy – informuje Monika Sztaba-Ćwiąkała, starszy menedżer projektu w firmie MTR. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, organizującej targi już po raz 26.

Dzień Otwarty Inżynierów Budownictwa

Wydarzeniu Expo Dom tradycyjnie już towarzyszy Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, która przygotowuje specjalne stoisko na Hali Podpromie.

– Podczas targów organizujemy Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. To część ogólnopolskiej akcji, która trwa przez trzy miesiące, a w Rzeszowie odbędzie właśnie w trakcie targów Expo Dom. Inżynierowie budownictwa, specjaliści w różnych dziedzinach będą na naszym stoisko udzielać porad osobom planujący inwestycje budowlane. Od prostych odpowiedzi, czy np. dany projekt zmieści się na działce, jak rozpocząć budowę po pytania dotyczące wyboru systemu ogrzewania, pomp ciepła czy fotowoltaiki – podaje przykłady Grzegorz Dubik, przewodniczący Okręgowej Rady Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Na swoje stoisko Izba zaprosi także koła naukowe Politechniki Rzeszowskiej oraz Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie, które będą prezentować ciekawe projekty studentów, iluminacje, zabawki. – Przez dwa targowe dni na naszym stoisku nie zabraknie zatem okazji do rozmów z fachowcami, jak i atrakcji związanych z projektowaniem – podsumowuje Grzegorz Dubik. 
 
Jak informują organizatorzy jest jeszcze możliwość dołączenia do grona wystawców. Wszelkich informacji udzielają przedstawiciele MTR:

Monika Sztaba-Ćwiąkała
Senior Project Manager
+48 515 897 364
monika@targirzeszowskie.pl  
 
Aurelia Wach
Project Manager
+48 515 897 316
aurelia@targirzeszowskie.pl

Więcej informacji na temat udziału w targach na stronie 
https://targirzeszowskie.pl/pl/expo-dom/
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy