Reklama

Biznes

Biurko na wynajem w Aeropolis. 20 zł za dzień

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 09.05.2022
63181_biurko
Share
Udostępnij
W Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” ruszyła nowa usługa pod nazwą „Biurko na wynajem”. W jednym z budynków Inkubatora Technologicznego w Jasionce można choćby na jeden dzień wynająć miejsce w nowocześnie urządzonej i eleganckiej przestrzeni i umówić się na rozmowę z ważnym klientem w samym sercu biznesowego zagłębia. Rezerwację i wszystkie formalności załatwimy przez internet. 

– To oferta dla przedsiębiorców, którzy mają zarejestrowaną działalność gospodarczą, nie stać ich na stały wynajem biura, a chcieliby spotkać się z kimś w celach biznesowych. Mają teraz możliwość zaprosić interesanta do prestiżowego miejsca, jakim jest Aeropolis, w wybranym przez siebie dniu i o dowolnej porze. W ofercie zagwarantowany jest całodobowy dostęp do biura – mówi Barbara Kostyra, zastępca dyrektora PPNT Aeropolis. 
 
Przedsiębiorca nie musi wynajmować biurka na cały miesiąc, może zarezerwować je na wybrane przez siebie dni, od poniedziałku do niedzieli. Cena to 20 zł netto za dobę. 

Biurka na wynajem mieszczą się w budynku IT4 Inkubatora Technologicznego w Jasionce. Cały kompleks Inkubatora, obejmujący sale konferencyjne, biura i hale produkcyjne zajęte przez innowacyjne firmy, wyrasta naprzeciw Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i sąsiaduje z Podkarpackim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena, Hotelem Holiday Inn oraz Podkarpackim Centrum Nauki „Łukasiewicz”. To właśnie tu, w nowocześnie urządzonej przestrzeni biurowej przygotowano cztery stanowiska z dostępem do superszybkiego internetu, a za dodatkową opłatą także do urządzenia wielofunkcyjnego z możliwością wydruku, skanowania i kserowania. 
 
Przy rezerwacji na siedem dni przedsiębiorca otrzymuje gratis w postaci dwugodzinnego dostępu do sali konferencyjnej wyposażonej w ekran ścienny i  projektor,  lub sali spotkań wyposażanej w duży monitor. Wynajmujący może dodatkowo skorzystać z przestrzeni socjalnej, a w godzinach 8 – 16 z bufetu w budynku IT.
 
– Wszystkie związane z wynajmem formalności, jak rezerwacja, umowa i faktura, załatwimy przez internet, z pomocą udostępnionej przez nas aplikacji – zapewnia Barbara Kostyra.  
 
Wystarczy wejść na stronę internetową Aeropolis i w zakładce „Oferta” na górnym pasku z menu wybrać „Biurko na wynajem”. Następnie zaznaczamy rezerwację wybranego stanowiska, a na kalendarzu dni, w które chcielibyśmy z niego korzystać. Pojawi się wtedy wycena usługi i krótki formularz, w którym trzeba podać m.in. imię i nazwisko, dane kontaktowe, nazwę firmy z adresem oraz NIP. Zamówienie zostaje podsumowane, a Zamawiający otrzymuje na adres e-mail potwierdzenie złożenia rezerwacji wraz z wartością usługi. Pracownik RARR z emaila: biurkonawynajem@rarr.rzeszow.pl przesyła na adres przedsiębiorcy fakturę proforma wraz z treścią złożonej rezerwacji i regulaminem usługi w formie pliku pdf. Po jej opłaceniu, czeka na potwierdzenie rezerwacji i fakturę VAT. Potem wystarczy przyjść do Inkubatora, odebrać kartę dostępu, klucz i można zacząć działać.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy