Reklama

Biznes

Spotkania Biznes na luzie wracają po wakacjach

Artykuł Partnera
Dodano: 24.09.2013
fotografiemarty@blogspot.com
Share
Udostępnij
Biznes na luzie wraca po wakacjach, a pierwsze spotkanie już 26 września 2013 w Kula Bowling & Club. Struktura spotkania zostaje niezmieniona. Najpierw występ pierwszego prelegenta, potem przerwa networkingowa służąca poznaniu się uczestników między sobą aby na koniec zaprosić drugiego prelegenta na ostatnie wystąpienie w tym dniu.
 
We wrześniu spotkania zaczynają się w tym samym dniu co konferencja Mobile & ecommerce dla Biznesu. Nie jest to zwykły przypadek. Szóste spotkanie Biznes na luzie będzie właśnie poświęcone narzędziom internetowym i ich wykorzystaniu w prowadzeniu biznesu. Z tego powodu zaprosiliśmy do występu dwie osoby, które prowadzą firmy mocno związane z Internetem.
 
 
Katarzyna Olkiewicz, kierownik projektów informatycznych i deweloper aplikacji. Ukończyła studia na kierunku sztuczna inteligencja, zarządzanie projektami oraz kurs wdrażania innowacji w biznesie. Właścicielka firmy informatyczno-konsultingowej ZTSolutions. W czasie wolnym rozwija talent literacki, tworzy aplikacje na różne platformy, zajmuje się marketingiem, grafiką komputerową i badaniami rynku. W swojej pracy najbardziej lubi obserwować rozwój firm dzięki wykorzystaniu nowych technologii i właściwemu doradztwu. 
 
 
Maciej Głowacki, wiceprezes zarządu Witchcraft Studios. Dyrektor zespołów i działów informatycznych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie zarządzania projektami z obszaru developingu oraz rozwiązań informatycznych. Zajmował się również skutecznym kierowaniem projektami wdrożeń systemów zarządzania przedsiębiorstwa i analizami rynkowymi. W chwili obecnej odpowiedzialny jest za realizację strategii oraz rozwój Witchcraft Studios, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych.
 
 
W przerwie pomiędzy wystąpieniami zaplanowana jest sesja networkingowa. Będziemy się poznawać, wymieniać wizytówkami oraz nawiązywać znajomości biznesowe, które mogą przyczynić się do odniesienia sukcesu na rynku. 

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie 26 września w Kula Bowling & Club przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie (Galeria Nowy Świat). Aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie www.biznesnaluzie.pl. Cena udziału to 20zł. Dla pierwszych 50 zarejestrowanych osób niespodzianka.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy