Reklama

Biznes

Od piątku duże utrudnienia na ulicy Wierzbowej w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 10.06.2021
54234_widok
Share
Udostępnij
Od piątku 11 czerwca na ul. Wierzbowej prowadzona będzie przebudowa kanalizacji deszczowej oraz sieci gazowej. To oznacza, że przez kolejnych kilka dni będą utrudnienia w ruchu, który będzie się odbywał jednym pasem w dwóch kierunkach (wahadłowo). Możliwe będzie także czasowe całkowite zamknięcie dla ruchu przejazdu tą ulicą. 
 
Trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. Przyszła droga będzie miała siedem metrów szerokości. Częścią tego zadania jest m.in. także budowa chodników, oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, która powstanie na skrzyżowaniu budowanej drogi z ul. Wierzbową. 
 
W ramach tej inwestycji przebudowywane są także instalacje podziemne. W piątek na ul. Wierzbowej rozpocznie się przebudowa kanalizacji deszczowej oraz przebudowa gazociągu. W związku z tymi pracami na Wierzbowej, która jest dojazdem do mostu im. Narutowicza od strony al. Rejtana, będą duże utrudnienia w ruchu. Ulica nie będzie zamykana na czas trwania prac, ale ruch będzie się odbywał jednym pasem w dwóch kierunkach (wahadłowo). Możliwe będzie także czasowe całkowite zamknięcie dla ruchu przejazdu tą ulicą. 
 
Prace na ul. Wierzbowej rozpoczną się w piątek ok. godz. 8. Ich zakończenie planowane jest na niedzielę 20 czerwca. Całość inwestycji ma się zakończyć jeszcze przed końcem 2021 roku.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy