Reklama

Biznes

Sieć Aldi w natarciu – otwiera sklep w Rzeszowie

Alina Bosak
Dodano: 20.04.2021
53307_aldi
Share
Udostępnij
W środę, 21 kwietnia, w galerii Stara Szwalnia rusza nowy sklep delikatesowy znanej europejskiej sieci Aldi. Marka zapowiedziała, że do końca roku otworzy sklepy  większości województw. W Polsce będzie ich mieć już 170, ale na Podkarpaciu dopiero drugi.

Aldi otwiera nowy sklep w znajdującej się przy ul. Okulickiego 10 „Starej Szwalni”. Kawałek dalej przy tej samej ulicy rozsiadł się Kaufland z podobnym asortymentem. Był tu jeszcze kiedyś market Tesco, ale zniknął, kiedy Brytyjczycy zaczęli zamykać sklepy w całej Polsce. Teraz pojawia się Aldi – niemiecka sieć. Sklep w Rzeszowie będzie jej 170 punktem w Polsce i ponad pięciotysięcznym w Europie. Szyld Aldi pojawia się także w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Portugalii i Hiszpanii.
 
W związku z otwarciem sklepu w Rzeszowie, marka przygotowała promocje na artykuły spożywcze, a także drobne wyposażenie domu, kwiaty, artykuły dziecięce, w tym na wiele produktów pod własną marką. Ta oferta zaplanowana jest na 21-30 kwietnia br.  
 
Sklep będzie otwarty, od poniedziałku do soboty, w godz. 06.00 – 22.00. W niedziele handlowe: od 09.00 do 18.00.
 
Aldi na Podkarpaciu ma jeszcze jeden sklep – w Nisku. W tym roku sieć planuje otwarcie 45 nowych obiektów w całej Polsce oraz inwestycje w zieloną energię. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy