Reklama

Biznes

Od września z Rzeszowa do Norwegii z Wizz Air

Alina Bosak
Dodano: 16.04.2021
53217_wizz_air
Share
Udostępnij
Podczas konferencji prasowej w czwartek, 15 kwietnia, Adam Hamryszczak, prezes Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, poinformował o nowych połączeniach, jakie będzie realizował z lotniska w Jasionce węgierski przewoźnik Wizz Air.

Od 15 września br. z Rzeszowa będzie można polecieć do Oslo Sandefjord Torp. Połączenie będzie obsługiwane przez linie lotnicze Wizz Air. Pierwszy samolot na tej trasie wyleci z Oslo w środę,15 września o godz. 15.10. Planowany przylot do Rzeszowa to godz. 17.05. Cena biletu od 89 zł. Wylot z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka o godz. 17.40, przylot do Oslo o 19:45. Pierwsze bilety w cenie 179 zł. 
 
– Od pewnego czasu zabiegaliśmy o przywrócenie połączenia z Norwegią i udało nam się – powiedział prezes Adam Hamryszczak. – To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców województwa podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego czy świętokrzyskiego. 
 
Wizz Air wprowadza do rozkładu lotów dwa połącznie z Norwegią w tygodniu – w środę i w niedzielę. 

Od roku z powodu pandemii liczba rejsowych połączeń z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka jest znacznie ograniczona. Dziś (15 kwietnia) Adam Hamryszczak zapowiedział jednak również zwiększenie liczby lotów z Jasionki na lotnisko London Luton w Wielkiej Brytanii. Na tej trasie połączenie obsługuje irlandzki Rynair. Ale dzięki liniom Wizz Air do rozkładu lotu od 22 września dopisane zostaną trzy dodatkowe połączenia – w poniedziałek, środę i piątek. 
 
Sprzedaż biletów właśnie ruszyła.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy