Reklama

Biznes

Rzeszowskie Polskie ePłatności obsłużą płatności na Heineken Open’er Festival

Artykuł Partnera
Dodano: 02.07.2013
5481_pep_terminal_pos
Share
Udostępnij
Rzeszowska spółka Polskie ePłatności po raz kolejny obsłuży płatności kartowe dokonywane w czasie trwania Heineken Open’er Festival. Tegoroczny Open’er odbędzie się w dniach 3-6 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, a wystąpi na nim ponad 70 artystów, w tym takie gwiazdy jak Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age czy Arctic Monkeys.
 
Wszystkie płatności kartowe dokonywane na Heineken Open’er Festival realizowane będą na terminalach płatniczych obsługiwanych przez Polskie ePłatności. W tym roku PeP dostarczy na teren festiwalu aż 350 terminali POS, które będą przygotowane do obsłużenia blisko 50 000 osób odwiedzających Open’er każdego dnia. Ponad dziesięcioletnia historia festiwalu wpisała go na stałe w kalendarium europejskich wydarzeń muzycznych. Potwierdzeniem pozycji Open’era była nominacja do nagrody Europe Festival Award w kategorii Best Major Festival.

Oprócz Heineken Open’er Festival, Polskie ePłatności obsłużą w tym roku także takie festiwale jak krakowski Coke Live Music Festival czy warszawski Burn Selector Festival.
 
Polskie ePłatności zbudowały już sieć ponad 20 tys. aktywnych terminali płatniczych na terenie całego kraju. Taki wynik sprawia, że PeP posiada już blisko siedem procent udziału w rynku, pod względem liczby obsługiwanych punktów sprzedaży.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy