Reklama

Automoto

Mercedes-Maybach EQS SUV dostępny w sprzedaży w Polsce

Źródło: Mercedes-Benz Polska
Dodano: 05.04.2024
Mercedes-Maybach EQS SUV
Mercedes-Maybach EQS SUV
Share
Udostępnij
  • Nadzwyczajne wrażenia z jazdy na napędzie elektrycznym
  • Elegancja, luksus i wygoda z efektem kokonu
  • Model dostępny także z cyfrowym kluczykiem

Po wprowadzeniu na rynek północnoamerykański Mercedes-Maybach EQS 680 SUV (zużycie energii w cyklu mieszanym: 22,0–24,1 kWh/100 km; emisje CO2 w cyklu mieszanym: 0 g/km; WLTP) jest teraz dostępny w sprzedaży również w Europie. W Polsce cena modelu wynosi od 979 900 zł.

Mercedes-Maybach EQS SUV ustanawia nowy standard w świecie elektromobilności. Jego elegancki design z charakterystycznymi dla Maybacha elementami na życzenie można połączyć z dwukolorowym lakierowaniem. Opcjonalny pakiet Night Series pozwala dodatkowo zaakcentować wykwintną estetykę za sprawą ciemnych akcentów, które nadają jeszcze bardziej progresywny wygląd.

Po odblokowaniu pojazdu podróżujących witają perfekcyjnie dobrane elementy świetlne. Kolejną ekskluzywną cechą są standardowe przednie i tylne automatyczne drzwi. Wnętrze zaprojektowano na wzór eleganckiego salonu, zapewniającego holistyczny komfort dla wszystkich zmysłów. Szeroka gama nastrojów świetlnych i specyficzny dla Maybacha zapach w kabinie, w połączeniu z wyjątkowym brzmieniem standardowego nagłośnienia Burmester® 4D, dbają o spokój i relaks podczas podróży. Dzięki jeszcze bardziej zaawansowanym zabiegom w obszarze NVH (hałasy/wibracje/uciążliwości) pierwszy w pełni elektryczny Maybach zapewnia maksymalny komfort akustyczny, zwłaszcza pasażerom z tyłu. Także zawieszenie, ze specjalnym programem jazdy MAYBACH, oferuje szczególnie wysoki poziom wygody.

Mercedes-Maybach EQS SUV jest teraz dostępny także z cyfrowym kluczykiem. Można go używać do wygodnego blokowania, odblokowywania i uruchamiania samochodu. Jedyne, czego potrzebuje kierowca, to kompatybilne urządzenie Apple (iPhone lub Apple Watch). Możliwe jest także udostępnianie klucza maksymalnie 16 osobom – za pośrednictwem AirDrop®, iMessage® lub innych platform do przesyłania wiadomości. Wstępna instalacja cyfrowego kluczyka jest standardowym wyposażeniem na rynkach, na których dostępne są usługi Mercedes me connect.

Najważniejsze dane techniczne w skrócie

Mercedes-Maybach EQS 680 SUV, standardowo wyposażony w napęd na obie osie 4MATIC, dysponuje mocą 484 kW (658 KM) i 950 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jego zasięg w cyklu mieszanym WLTP wynosi 607 km.

Po więcej informacji zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32. Tel. +48 17 860 12 20 oraz do odwiedzenia naszego Salonu Online

Foto. Mercedes-Benz Polska

link: https://www.czach.mercedes-benz.pl/

Czytaj także: Zrozumieć elektromobilność #7 – świat elektrycznych modeli Mercedes-AMG, czyli nowy wymiar osiągów i dynamiki jazdy

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy