Sport

Dota 2: Valve udostępniło klimatyczny film o uczestnikach The International 2023

Sport Biznesistyl
Dodano: 27.10.2023
Grafika: dota2.com
Grafika: dota2.com
Share
Udostępnij

Organizatorzy The International 2023 w Dota 2 opublikowali wideo poświęcone uczestnikom turnieju. Film pokazuje najlepsze momenty pierwszej połowy fazy play-off mistrzostw świata i emocje graczy e-sportowych. Materiał został opublikowany na kanale YouTube dota2.

Autorzy wideo uwiecznili, jak gracze drużyn, które odpadły, przeżywali porażki, a także przedstawili emocje zwycięzców. Ponadto w materiale pokazano hajlajty z fazy play-off turnieju, w tym mecze Team Spirit, Talon Esports i LGD Gaming.

20 drużyn rywalizuje o ponad 3,1 miliona dolarów – pula nagród nadal rośnie dzięki sprzedaży kompendium.

Przypominamy, The International 2023 to główny turniej roku w Dota 2, na który większość uczestników kwalifikowała się przez cały sezon DPC. Tradycyjnie zawody serii TI mają największą pulę nagród w roku, którą zbierają fani Dota, kupując różne wewnętrzne nagrody w grze. W 2023 roku “TI” odbędzie się w Seattle, gdzie już odbyło się wiele wydarzeń z tej serii. Zakłada się, że dzięki temu Valve będzie w stanie lepiej kontrolować przebieg The International.

Faza pucharowa The International 2023 przebiega w klasycznym formacie double-elimination z meczami do dwóch zwycięstw. Finał odbywa się zgodnie z zasadą bo5.

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy