Reklama

Ludzie

Bartosz Górski nowym wiceprezesem portu lotniczego

Alina Bosak
Dodano: 14.11.2023
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Share
Udostępnij

W poniedziałek 13 listopada Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka powołała nowego wiceprezesa zarządu. Michała Tabisza zastąpi Bartosz Górski.

Bartosz Górski, który od 13 listopada jest wiceprezesem portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, ma 45 lat i jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, prowadzenia negocjacji oraz zarządzania. W porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka pracuje już od trzech lat. Od czerwca 2020 był dyrektor pionu komercyjnego i odpowiadał za rozwój siatki połączeń, sprzedaż usług lotniczych, pozalotniczych oraz paliw, realizację procesów zakupowych, a także marketing. Do jego głównych zadań należało również budowanie relacji z liniami lotniczymi, touroperatorami oraz innymi partnerami handlowymi lotniska.

Wcześniej, w latach 2002-2008, był odpowiedzialny za marketing w Asseco Poland, a później przez 11 lat był związany z klubem siatkarskim Asseco Resovia Rzeszów, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa i prezesa zarządu, zaś w latach 2019-2020 był wiceprezesem klubu Aluron Warta Zawiercie.

Nowy wiceprezes jest rodowitym rzeszowianinem, ukończył IV LO w Rzeszowie, Politechnikę Rzeszowską oraz Szkołę Główną Handlową. Stale współpracował także z Politechniką Rzeszowską oraz Uniwersytetem Jagiellońskim w charakterze wykładowcy. Napisał książkę „Menedżer sportu” o zarządzaniu klubem w praktyce. Biegle posługuje się trzema językami obcymi. Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Odchodzący wiceprezes Michał Tabisz zasiadał w zarządzie portu lotniczego od czerwca 2016 roku. Pełnił w nim także funkcję prezesa.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy