Reklama

Lifestyle

Całodobowy klub fitness w Rzeszowie

opracowanie Dagmara Goś
Dodano: 16.07.2014
FOT. PATRYK OGORZALEK / POGOIMAGES.COM
Share
Udostępnij
Już 21 lipca w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów otwiera się jedyny całodobowy klub fitness, który będzie dostępny dla użytkowników 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Co jeszcze wyróżnia CityFit na tle innych klubów? Przede wszystkim rejestracja członków przez Internet, niskie ceny, brak długoterminowych umów i duża liczba wysokiej klasy sprzętu.  Kto do 21 lipca wykupi karnet, ma zagwarantowaną opłatę 50 zł za miesiąc przez cały rok. Po okresie promocji ceny sięgną ok. 60-70 zł miesięcznie.
 
Klub CityFit w Plaza Rzeszów to ponad 1 500 metrów kwadratowych powierzchni do ćwiczeń znajdującej się na pierwszym piętrze centrum handlowego. Wnętrze klubu zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić trening zarówno mężczyznom jak i kobietom, z wyraźnym podziałem na strefy pod kątem wykonywanych ćwiczeń. 
 
Innowacja i bezpieczeństwo
 
Cityfit w Rzeszowie to także szereg innowacji zastosowanych w tej branży. System dostępu oparty o odczyt danych z linii papilarnych sprawi, że wejście do CityFit będzie bardzo proste i bezpieczne, a dostęp do klubu jest zarezerwowany tylko dla jego członków. Klub maksymalnie dba o bezpieczeństwo użytkowników, stąd też defibrylatory elektryczne dające możliwość uratowania życia osobie, która doznała nagłego zatrzymania krążenia, a pomoc  będzie mógł każdy, ze względu na prostotę obsługi urządzenia.  
 
Nowoczesny sprzęt
 
W klubie CityFit w Plaza Rzeszów znajduje się pięć w pełni wyposażonych stref do ćwiczeń: cardio, funkcjonalna, stretchingu i rozgrzewki, maszyn siłowych oraz wolnych ciężarów. 
 
– Chcemy zaoferować członkom CityFit najwyższej jakości urządzenia w ilości zapewniającej każdemu swobodne wykonywanie ćwiczeń. Nasz rzeszowski klub został wyposażony w nowości rynku fitness, jest dostępny dla każdego 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Co więcej, z przeprowadzonych badań rynkowych wynika, że oferujemy cenę o połowę niższą od największych konkurentów – mówi Nicholas Moses, dyrektor zarządzający CityFit.
 
Podczas treningu na rowerze stacjonarnym (indoor cycling) po raz pierwszy w Rzeszowie będzie można korzystać z interaktywnych tras wiernie odwzorowujących ponad 140 krajobrazów, od dróg w Alpach znanych z Giro d’Italia po gorące bezdroża Kalifornii. Dodatkowo wirtualny trener będzie mówił kiedy i jak pedałować, aby trening stał się jeszcze bardziej wydajny. W strefie cardio znajduje się ponad 20 bieżni, 18 maszyn eliptycznych czyli orbitreków,  2 symulatory chodzenia po schodach, rowerki poziome, pionowe i hybrydowe, a ponadto rowerki Tomahawk z konsolami MyRide . W strefie maszyn siłowych pasjonaci ćwiczeń znajdą mnóstwo maszyn z podziałem na różne strefy mięśniowe. Strefa stretchingu i rozgrzewki mieści drabinki, lekkie hantle, ławeczki regulowane, maty stretchingowe i gumy power band. 
 
Podczas trwającej do dnia otwarcia klubu 21-go lipca specjalnej promocji można bez opłaty rejestracyjnej wykupić karnet miesięczny za 50 zł i mieć gwarancję, że w kolejnych 12 miesiącach ta cena się nie zmieni. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy