Reklama

Lifestyle

Święta Bożego Narodzenia w DONUM CORDE

Materiał Partnera
Dodano: 28.12.2022
70424_321621504_542246187800394_4006770735657683677_n_edited-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Okres świąteczny dla każdego człowieka jest bardzo ważny i na pewno niejednokrotnie wzruszający. Pacjenci przebywający w Ośrodku DONUM CORDE otaczani są nie tylko kompleksową i całodobową opieką medyczną! 

Dzięki specjalistycznym konsultacjom wykonywanym przez naszych współpracujących lekarzy, nasi Pacjenci są całościowo zdiagnozowani, a dostosowana opieka medyczna oraz rehabilitacja mają swoje zastosowanie oraz przynoszą zamierzone efekty w procesie usprawniania pacjenta i jego powrotu do zdrowia! 
 

W naszym ośrodku Donum Corde dostępne są konsultacje lekarzy specjalistów, przy wykorzystaniu dostępnej aparatury medycznej, z zakresu:

 •  rehabilitacji medycznej, 
 •  neurochirurgii,
 •  neurologii,
 •  ortopedii,
 •  urologii,
 •  nefrologii,
 •  kardiologii, 
 •  laryngologii,
 •  chirurgii ogólnej,
 •  anestezjologii,
 •  psychiatrii.

Wnikliwe podejście do szczegółowego rozpoznania problemu Pacjenta, specjalistyczna terapia, upór w dążeniu do celu, kompleksowość opieki medycznej i DAR SERCA.

Dokładamy wszelkich starań aby mieli poczucie ciepłej, domowej atmosfery. Dążymy, aby małe i wielkie święta spędzone w Ośrodku, dawały motywację i siłę dla Pacjentów w powrocie do zdrowia. 
 

Miesiąc grudzień jest wyjątkowy jeśli chodzi o święta. Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia,  z tej okazji od początku miesiąca było wiele chwil, podczas których nasi podopieczni poczuli ciepło płynące prosto z serc.
 

6 grudnia zostało zorganizowane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wspólne kolędowanie i spędzone chwile wprowadziło nasz Ośrodek już w świąteczny klimat. Tradycyjnie, jak już miało też miejsce w ubiegłych latach, nasi

Pacjenci złożyli swoje najskrytsze marzenia i prośby – najwięcej było życzeń dotyczących powrotu do zdrowia – Ośrodek DONUM CORDE przykłada wszelkich starań, aby marzenie każdego Pacjenta było bliskie realizacji, a wyposażenie w nowoczesne technologie wspierają każdego dnia do osiągnięcia zamierzonych celów. 

 

Bardzo cieszy nas fakt, że nie tylko personel dokłada wszelkich starań, aby powrót do zdrowia w Ośrodku był łatwiejszy i przyjemniejszy, ale również odwiedziny, przedstawienia i wspólne kolędowanie, wraz z uczniami i dziećmi pobliskiej szkoły i żłobka w Budach Głogowskich do tego faktu się przyczynia.

Pacjenci w trakcie trwania spotkań zostali obdarowani tym co jest w człowieku najcenniejsze, szczery dziecięcy uśmiech. Pensjonariusze otrzymali również własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.Ośrodek DONUM CORDE – nie zapomina o tym jednym z najważniejszych dniu w całym roku – o Wigilii. Dla naszych Pacjentów została zorganizowana również Wigilia, wspólne kolędowanie i spożywanie wigilijnych potraw choć na chwilę sprawiło, że troski dnia codziennego zostały oddalone.  

DONUM CORDE – DAR SERCA – to przede wszystkim innowacyjna i indywidualna rehabilitacja, ale również dar w najprostszej ludzkiej postaci. 

tel. 508 276 074 / 517 226 993

DONUM CORDE
CENTRUM REHABILITACJI I OPIEKI MEDYCZNEJ  
Budy Głogowskie 835 B
36-060 Głogów Małopolski 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy