Reklama

Lifestyle

Jakie są zalety kupna markowego materaca?

materiał partnera
Dodano: 13.06.2022
64146_obraz1
Share
Udostępnij
Każdy, kto dzieli łóżko z drugą osobą, wie jak istotna jest duża ilość przestrzeni. Większość z nas posiada swoiste przyzwyczajenia, które wpływają na komfort naszego snu. Posiadając ograniczoną ilość miejsca, narażamy się niestety na ból pleców, niewyspanie, czy nawet rozdrażnienie. Przy wyborze materaca należy więc pamiętać o dobraniu odpowiednio dużego rozmiaru, aby uniknąć uniedogodnień. 
W ofercie sklepu markowe materace znajdziesz materac senpo 180×200, który zapewni Tobie i towarzyszowi snu wygodę i przestrzeń. 
 
W materacu piankowym Florencja marki Senpo wykorzystano innowacyjne materiały i rozwiązania. Materac został wykonany z dwóch rodzajów pianek, w tym pianek wysokoelastycznych Flex oraz Green. Pianka Flex charakteryzuje się wysoką odkształcalnością, a pianka Green niezwykłą sprężystością. Dzięki temu materac pomaga odciążyć pewne części ciała i ułatwia przybranie odpowiedniej pozycję podczas snu. Materac nie odkształca się, a zatem uniemożliwia przybranie pozycji nieprawidłowej. Odpowiednia pozycja wpływa pozytywnie na rozluźnienie mięśni i spokojny sen. Produkt zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Materac posiada porowatą strukturę, co wpływa na dobrą cyrkulację powietrza. W pokrowcu znajdują się kapsułki zawierające probiotyki, które są regularnie uwalniane. Materac pokryty jest delikatnym i miękkim pokrowcem Elips, dopełniając poczucie komfortu. 
 
Produkt jest antyalergiczny, sprawdzi się zatem doskonale przy różnego rodzaju alergiach. Pokrowiec został obszyty zamkiem błyskawicznym, z łatwością można go zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60°C. Należy pamiętać o zastosowaniu delikatnych detergentów, aby zachował swoje właściwości możliwie jak najdłużej. 
Technologia zastosowana w materacu Florencja marki Senpo z powodzeniem hamuje rozwój drobnoustrojów, roztoczy i grzybów. 
 
Materac otrzymał status wyrobu medycznego. Jest więc bezpieczny dla osób z różnego rodzaju chorobami lub bólami. Doskonale sprawdzi się u osób z wadami postawy, a także tych cierpiących na ból pleców, mięśni czy stawów. Materac może być z powodzeniem stosowany jako uzupełnienie procesu rehabilitacyjnego, ponieważ skutecznie zapobiega tworzeniu się odleżyn. 
 
Produkt dokładnie podpiera całe ciało, zapobiega zatem rozwojowi wad układu ruchowego. 
Materac Senpo otrzymał certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH, otrzymany po przeprowadzeniu badań laboratoryjnych. Certyfikat ten zapewnia wysoką jakość produktu. Każdy materac, który posiada ten certyfikat, przeszedł test czterech istotnych atrybutów:
Ergonomia – materac powinien dokładnie dopasowywać się do kształtu ciała, bez względu na przybieraną pozycję.
Higiena – bardzo istotne jest aby można było z łatwością utrzymać materac w czystości.
Właściwości termiczne – materac musi skutecznie odprowadzać wilgoć.
Trwałość – dobrze wykonany produkt musi służyć użytkownikowi nawet 10 lat, przy ciągłym użytkowaniu.
Nie można zapomnieć także o tym jak istotna jest odpowiednia twardość materaca. Materac Florencja charakteryzuje się twardością na średnim poziomie. Jest to rozwiązanie optymalne, ponieważ zbyt miękki materac nie zapewni ciału odpowiedniego podparcia i będzie przyczyniał się do różnego rodzaju odczuć bólowych. Mitem jest, że najodpowiedniejszy jest materac twardy. Przy zbyt wysokim poziomie twardości materaca, możemy odczuwać dyskomfort i niewygodę, tym samym narażając się na pogorszenie jakości snu.
 
 
Materac Senpo występuje w wielu rozmiarach. Największy z nich to 180×200. Rozmiar ten zapewni Tobie i Twojej drugiej połówce poczucie wygody i zminimalizuje ryzyko niewyspania do minimum. Zmiana materaca nie odbywa się zbyt często, wybierz więc wysokiej jakości materac, aby zapewnić sobie idealne warunki snu. Sklep markowe materace oferuje darmową dostawę i 10% rabatu na pierwsze zakupy. Warto więc już dziś skorzystać z okazji i na stałe wprowadzić do swojej sypialni Materac Senpo w rozmiarze 180×200 i zapewnić sobie i swojej drugiej połówce niezrównany komfort wypoczynku. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy