Reklama

Lifestyle

Spacerowe wózki Espiro – jakie mają zalety?

materiał partnera
Dodano: 21.12.2021
58632_michal-bar-haim-nyvraxvz-_m-unsplash
Share
Udostępnij
Wysoki komfort, sporej wielkości siedzisko oraz dobra amortyzacja – to raptem tylko  niektóre zalety, które charakteryzują markę Espiro. Wózek sygnowany jej logiem jest chętnie wybierany przez wielu rodziców, zarówno tych ceniących wysoką jakość wykonania, jak również atrakcyjny, odpowiadający najnowszym trendom, design.

Dla dzieci, które potrafią już siedzieć, czyli co oferuje marka Espiro?
 
Wózek spacerowy to propozycja dla nieco starszych maluszków, które umieją już samodzielnie siedzieć. Ich staranny projekt zapewnia im należyty komfort i wygodę siedzenia, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Na szczególną uwagę zasługują koła dopasowane do każdego rodzaju nawierzchni. W ofercie producenta znaleźć można modele o różnym przeznaczeniu. Inny bowiem Espiro wózek będzie dedykowany dla rodziców mieszkających w mieście, którzy będą nim jeździć po równych chodnikach czy alejkach sklepowych (komfort zapewnią lekkie koła z tworzywa sztucznego). A inny z kolei okaże się praktyczny w sytuacji, gdy będzie używany na nierównych – wiejskich lub leśnych – ścieżkach. W tym przypadku o najwyższą wygodę będą zabiegały koła pompowane lub żelowe – o wyjątkowych właściwościach amortyzujących, niebywałej trwałości i niezawodności. Dobra amortyzacja to podstawa, o czym wiedzą zapewne wszyscy rodzice. Płynna podróż, niezależnie od rodzaju podłoża, nie zakłóci spokojnej drzemki maluszka, pozytywnie wpływając na jego rozwój. Rodzicom z kolei da wytchnienie od trudów codziennej opieki.
 
Wygodne rozwiązania
 
Spacerowe wózki Espiro zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić rodzicom jak największą satysfakcję z użytkowania. To dlatego niektóre modele wyposażone są w specjalny adapter, który umożliwia łatwy montaż fotelika samochodowego czy gondoli noworodkowej. Taka funkcja okazuje się szczególna przydatna, kiedy szybko należy zmienić środek transportu – bez konieczności wybudzania śpiącego maluszka.
 
Dużo, znaczy wygodnie!

Idealny wózek powinien zapewnić wygodną i komfortową podróż. I taki właśnie jest Espiro. Wózek posiada wysokie oparcie i szerokie siedzisko, dzięki czemu nawet zimą, kiedy malec ubrany jest w puchową kurtkę czy kombinezon, zapewni optymalną ilość miejsca do swobodnego siedzenia.
 
Regulowania – dla jeszcze większej przyjemności wożenia

Spacerowe wózki Espiro są tak zaprojektowane, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb dziecka i rodziców. Duży udział w tym zakresie odgrywają opcje regulowania podnóżka, budki czy kąta nachylenia oparcia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy