Reklama

Lifestyle

Szczęśliwym być. Konferencja psychologiczna w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 27.08.2021
55849_psychologia
Share
Udostępnij
Fundacja Instytut Zdrowia Psychosomatycznego oraz Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła już po raz drugi organizują Ogólnopolską Konferencję „Psychologia – Medycyna – Duchowość. Kolory nadziei – Skaleczeni”. Wydarzenie od 4 do 5 września odbędzie się w Hotelu Rzeszów. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie droga do budowania własnego, ale nie tylko, także  i innych, emocjonalnego zdrowia, zadowolenia oraz szczęścia. Można jeszcze rezerwować miejsca i wykupić dostęp do wykładów online.
 
W konferencji, której inicjatorem jest dr Joanna Hałaj, psycholog, wezmą udział m.in. prof. Zbigniew Lew-Starowicz, ks. dr Jacek Prusak oraz Agnieszka Przybysz. Zaproszeni goście skoncentrują się na tematyce, która może stać się inspiracją dla każdego z nas zarówno pod względem zawodowym jak i osobowościowym. 
 
Pierwszego dnia wydarzenie zakończy się  dwugodzinnym, nietypowym, bo muzyczno-motywacyjnym szkoleniem „Szczęście nie jedno ma imię”, w trakcie którego Barbara Szafraniec oraz Ryszard Wolbach (były lider zespołu Harlem) w formie anegdot i artystyczno – słownego przekazu nadadzą terapeutycznego charakteru naszemu życiu oraz wprowadzą uczestników  w świat tajemnic szczęścia wraz z konkretnymi receptami na utrzymanie tego stanu. 
 
W konferencji można też brać uczestniczyć w wersji online, ale bez udziału w warsztatach i szkoleniach. Rekompensatą powinna być jednak tematyka wykładów oraz sami prelegenci, których będzie można wysłuchać online podczas następujących wykładów:
 
4 września 2021 r.
09:15 – 10:15 – Prof. dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz, psychiatra, psychoterapeuta „Eros. Miłość. Związek” – o współczesnych trudach w relacji, w związku i miłości. Jak kochać?
10:30 – 12:00 – Dr Lidia Czarkowska, psycholog, coach „Podejście integratywno-transpersonalne w pracy z człowiekiem” czyli o ścieżce wewnętrznej transformacji na poziomie somatycznym, emocjonalnym, relacyjnym, mentalnym i duchowym.
12:30 – 14:00 – Agnieszka Przybysz, ekspert relacji „Zwiększ swoją Moc w czasach zmian i turbulencji”,  czyli o tym, czym jest MOC i czy w obecnych czasach dynamicznych zmian, niepewności wynikającej z lęku, nasza Moc jest zagrożona?
15:00 – 16:15 – Ks. Dr Jacek Prusak, psycholog, psychoterapeuta „Od potrzeby bezpieczeństwa do potrzeby rozwoju. Psychologia nadziei” – czyli rzecz o naszych niezbędnych psychologicznych potrzebach, ich pozytywach i zagrożeniach w ujęciu pełnym nadziei…
 
W przypadku chęci wykupu wykładów online można się kontaktować:
e-mailowy: rejestracja@izp.rzeszow.pl  lub 
tel.: do koordynatora konferencji: 509 090 960
 
Wykup transmisji on-line:
do 1 września 2021r. w cenie 450 zł
w dni 2-4 września 2021r. w cenie 500 zł
 
Linki do konferencji zostaną przesłane na dwa dni przed jej rozpoczęciem.
Więcej informacji, na stronie konferencji: https://konferencja.izp.rzeszow.pl/ 
 
Wykłady i warsztaty, poprowadzą m.in.:
prof. dr hab. med.  Zbigniew Lew-Starowicz –  wybitny specjalista  w zakresie psychiatrii i psychoterapii, autor i współautor licznych prac z zakresu psychiatrii i seksuologii, 
dr Lidia D. Czarkowska psycholog, socjolog, trener, coach,
ks. dr Jacek Prusak znany i poważany w Polsce psycholog i psychoterapeuta, autor wielu książek o tematyce duchowej,
Agnieszka Przybysz – pionierka coachingu w Polsce, ekspert relacji, mentor biznesu z pasją, autorka wielu książek,
Anita Kozłowski, neuropsycholog, psycholog motywacji z Kanady, z Uniwersytetu Alberta w Edmonton, twórca Strukturalnych Systemów Psychologii Transformacji, które rewolucjonizują proces myślowy. Wykłada  neurolingwistykę, stosuje leczenie psychologiczne najskuteczniejszymi metodami psychoterapeutycznymi, posiada praktykę kliniczną, którą rozpowszechnia na wielu kontynentach świata.
 
Honorowy patronat nad konferencją objęli: marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek. Partnerami są: Parlament Europejski – Europoseł Elżbieta Łukacijewska a także Rzeszów – Stolica Innowacji.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy