Reklama

Lifestyle

Najważniejszy element posłania – dobrze dopasowany materac

Artykuł sponsorowany
Dodano: 12.08.2021
No image
Share
Udostępnij
Bez dwóch zdań, odpowiednio dobrany materac to najważniejszy element każdego posłania. To od niego w dużej mierze zależy jakość snu, a więc jakość naszej codziennej regeneracji. Warto zaznaczyć, że nawet najpiękniej urządzona sypialnia nie będzie przyjaznym miejscem jeśli nie zadbamy o to, aby nasz codzienny wypoczynek był komfortowy. Właśnie dlatego wybór właściwego materaca do łóżka powinien znajdować się na samym szczycie listy naszych priorytetów, szczególnie wtedy, gdy wprowadzamy się do nowego mieszkania lub jesteśmy w trakcie aranżacji sypialni.

Jaki materac jest najlepszy?


Być może wiele osób poczuje rozczarowanie, jednak nie wynaleziono jeszcze materaca, który spełniłby potrzeby wszystkich użytkowników. Każdy z nas ma inną budowę ciała oraz inne preferencje, dlatego nie każda zastosowana technologia okaże się dla nas dobrym wyborem. Warto także zwrócić uwagę na stopień twardości. Maksymalną stabilność podczas snu pozwalają osiągnąć bardzo twarde modele, jednak z pewnością nie spełnią one potrzeb osób o mniejszej wadze, które powinny stawiać na materace do łóżek o miękkim charakterze. 

Materace łagodzące bóle kręgosłupa  


Dla osób borykających się ze schorzeniami kręgosłupa, dobrym wyborem okaże się nowoczesny materac MULTI 1000 HR H2. 
 
 
Jest to model dwustronny wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest bez wątpienia formatka kieszeniowa Micro Pocket zawierająca gęsto umieszczone sprężyny (1000 sprężyn na m²), których niezależna praca pozwala zwiększyć wygodę snu, szczególnie wówczas kiedy dzielimy łóżko z drugą osobą. 

Kojąca pianka lateksowa 


Ortopedyczne właściwości wykazują także materace do łóżek wzbogacone pianką lateksową. Model MB Hybryd 500.3 H1 to przykład modelu, który łączy w sobie najlepsze cechy materacy piankowych i sprężynowych. 
 
 
Hybryda to gwarancja świetnej elastyczności punktowej oraz doskonałego podparcia kręgosłupa. Pianka lateksowa doskonale łagodzi ból i przyśpiesza procesy regeneracyjne mięśni. Modele, w których zastosowano ten materiał są polecane również rodzicom, którzy poszukują optymalnego materaca do łóżka dziecięcego. 

Ulga dla pleców – twardy materac z matą kokosową 


Jeśli jesteś zwolennikiem twardego posłania, model JMB CARAT Hybryd H3 okaże się strzałem w dziesiątkę. 
 
 
Z uwagi na zastosowanie wkładu z maty kokosowej po obu stronach produktu, ciało uzyskuje doskonałe podparcie, natomiast dodatek w postaci pianki Viscoelastic zapewnia subtelne, aczkolwiek w pełni satysfakcjonujące dopasowanie mające duży wpływ na wygodę codziennego wypoczynku. 

Gwarancja jakości – materace do łóżek JMB


Oferta JMB Design obejmuje materace do łóżek zróżnicowane pod względem wykorzystanych materiałów i technologii, co pozwala na wybór opcji, która idealnie wpisuje się w nasze potrzeby. Bez względu na to jakie właściwości interesują nas najbardziej, z pewnością znajdziemy model, który pomoże nam zwalczyć uciążliwe bóle pleców, wspomoże regenerację mięśni czy też pozwoli nam cieszyć się spokojnym wypoczynkiem, nawet jeśli nasz partner lubi się wiercić i często zmienia pozycję snu. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy