Reklama

Lifestyle

Festiwal Goodfest 2015 w Dębicy z gwiazdami

Anna Olech
Dodano: 24.04.2015
19188_hey2
Share
Udostępnij
Festiwal Goodfest błyskawicznie stał się jednym z najciekawszych wydarzeń artystycznych, które odbywa się na Podkarpaciu, a przyciąga publikę z całej Polski. Czwarta edycja wychodzi nieco poza nurt alternatywy i sięga po połączenie odmiennych gatunków: rock, hip-hop, pop, muzykę elektroniczną i jazz. Sceną na dębickim Stadionie Miejskim będą rządzić Hey, Molesta Ewenement, xxanaxx, Dawid Kwiatkowski i Fair Weather Friends. Zmieniła się również data wydarzenia. W tym roku zamiast kończyć wakacje – festiwal rozpocznie je 20 czerwca o godz. 15.00.    
 
Organizatorami Goodfest są Firma Oponiarska Dębica i Goodyear Dunlop Tires Polska. Impreza, która dotychczas odbywała się na zakończenie wakacji, bardzo szybko zyskała uznanie zarówno wśród publiczności, jak i samych artystów. Każdego roku zapraszani są doskonali wykonawcy, w tym roku będą to gwiazdy reprezentujące bardzo różnorodne nurty muzyczne. Hey to legenda polskiego rocka, Molesta Ewenement jest prekursorem polskiej sceny hip-hopowej, Dawid Kwiatkowski określany jest jako jeden z największych talentów popowych ostatnich lat, xxanaxx to duet tworzący muzykę elektroniczną, a Fair Weather Friends inspiruje się współczesną elektroniką oraz muzyką taneczną lat 70. i 80. Lokalną scenę muzyczną reprezentować będą Eskaubei & Tomasz Nowak  Quartet, którzy połączą w swoim występie hip-hop i jazz.
 
Założeniem organizatorów od początku istnienia festiwalu jest promowanie polskiej muzyki i młodych alternatywnych zespołów, które eksperymentują i szukają niebanalnych przekazów. 
 
Prowadzącym tegoroczny festiwal będzie Hirek Wrona, dziennikarz telewizyjny i radiowy, producent i reżyser wydarzeń artystycznych. 
 
Wstęp na koncerty wolny. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy