Reklama

Lifestyle

Sky Clinic-profesjonaliści od przeszczepów włosów

Materiał Partnera
Dodano: 06.06.2022
64016_biznesistyl_edited
Share
Udostępnij
Sky Clinic to zespół specjalistów medycyny estetycznej i trychologii, którzy zapalczywie dążą do tego, by uporać się z Waszymi problemami estetycznymi. Nasza klinika walczy nie tylko z oznakami starzenia, ale i z bliznami, suchą skórą i zmęczoną szarą cerą. Najnowszej generacji sprzęt pozwala wymodelować sylwetkę i wyrzeźbić mięśnie w sposób beztreningowy i ekspresowy! W naszej klinice możesz odessać zalegający tłuszcz z problematycznych partii ciała (np. z brzucha) i przekazać go w obszary, w których jego obecność jest wskazana (np. do piersi). Specjalizujemy się w przeszczepianiu komórek macierzystych, które niesamowicie odmładzają skórę i inicjują procesy naprawcze. Dzięki obecności w Sky Clinic pionierskiego robota Artas 9X, staliśmy się polskim liderem w kategorii transplantacji mieszków włosowych! Doświadczona ekipa ekspertów medycyny estetycznej (lekarze, trycholodzy, kosmetolodzy) czuwa nad prowadzonymi zabiegami i robi wszystko, byś osiągnął cel o jakim marzysz! Nasze kliniki znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu.

Przeszczep włosów – wszystko byś zyskał nowe życie…

Jakość włosów jest niezwykle ważną cechą wyglądu i stanowi czynnik decydujący o przekonaniu atrakcyjności własnej osoby, co w konsekwencji oddziaływuje na samopoczucie, kontakty ze znajomymi, pewność siebie, elokwentność. Brak włosów na głowie jest poważnym problemem psychologicznym, zwłaszcza jeśli przykre schorzenie dotyka osoby młode i wrażliwe. Według najnowszych danych naukowych człowiek w znacznym stopniu oceniany jest przez otoczenie na podstawie fryzury. Wynika to najprawdopodobniej z samego faktu ewolucji – wygląd zewnętrzny jest odbiciem jakości genów, a zatem im osobnik jest przystojniejszy, ma bardziej postawną sylwetkę, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie dobrym ojcem. Analogiczna sytuacja tyczy się kobiet – im lepsza sylwetka, bardziej kobieca twarz, tym lepiej spisze się jako matka. Mimo, iż nie żyjemy już w czasach neandertalskich, gdzie celem człowieka było wyłącznie zdobycie pożywienia, pilnowanie ogniska domowego, ochrona przed dzikimi zwierzętami i prokreacja, zasada "dobrych genów" jest w nas mocno zakorzeniona. Nie da się ukryć, że osoby łyse znacznie wyróżniają się z tłumu, co sprawia że ciekawskie oczy społeczności są kierowane właśnie na nich. Taki człowiek czuje się skrępowany, urażony, wie, że nie jest tak atrakcyjny jak jego znajomi, dlatego też często nawet nie podejmuje próby znalezienia godnej partnerki / godnego partnera życia. Naszym zadaniem jest niesienie Wam pomocy! Sky Clinic wyposażona jest w innowacyjny, najwyższej klasy sprzęt, świetnie sprawdzający się w przeszczepianiu mieszków włosowych przy użyciu metody FUE. 95% zabiegów transplantacyjnych włosów dokonywanych w Sky Clinic kończy się sukcesem! Naszych specjalistów cechuje ponad przeciętna empatia i zrozumienie, co wynika stąd, że niejednokrotnie byli świadkami łez szczęścia czy szerokich uśmiechów wynikających z powodzenia zabiegu. A zatem, zapraszamy!

Choć łysienie androgenowe dotyczy właściwie każdej grupy wiekowej, najczęściej pojawia się u mężczyzn, którzy ukończyli 50 r.ż oraz u kobiet, których wiek waha się między 20, a 30 r.ż. Ten typ łysienia spotykany jest także u młodych mężczyzn, którzy dopiero co zakończyli dojrzewanie. Etiologia androgenowego łysienia jest wieloczynnikowa, ale największą rolę odgrywają tu geny, które sprawiają, że mieszki włosowe z uwagi na specyficzną budowę wykazują tendencję do szybkiego niszczenia pod wpływem DHT (dihydrotestosteron), który w mniejszych bądź większych ilościach znajduje się w organizmach zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Najważniejszym patogenetycznym procesem jest stopniowa miniaturyzacja mieszków. W ich okolicach stwierdza się u osób chorych nadmierną ilość DHT, który jest androgenem (hormon płciowy). DHT działa ścieżką związania się z receptorami androgenowymi zlokalizowanymi w brodawce mieszka włosowego. Wszystkie osoby z łysieniem androgenowym mają podwyższony poziom 5-alfareduktzy – enzymu przekształcającego testosteron w postać DHT odpowiadającą za wypadanie włosów. U kobiet najczęściej obserwuje się rozlane przerzedzenie włosów na całej powierzchni głowy, natomiast u mężczyzn cofa się linia czołowa aż do wierzchołka głowy.

Łysienie może mieć także związek z rozwijającym się stanem zapalnym w okolicach mieszków włosowych. Z krwiobiegu przedostają się do brodawki włosowej komórki zapalne takie jak limfocyty T czy makrofagi. Ponieważ "wydaje się im", że w mieszkach znajdują się patogeny, poczynają wytwarzać substancje prozapalne (cytokiny, chemokiny), które zwołują do tych miejsc kolejne komórki immunologiczne. Niestety, efektem działania związków o charakterze prozapalnym jest degradacja mieszków włosowych, które są zwyczajnie rozpuszczane, dożywotnio niszczone przez cytokiny i chemokiny. Mieszki mogą zostać przykryte tkanką łączną bliznowaciejącą. Nie jest to jednak, regułą. Szczęście w nieszczęściu, że blizna pojawia się tutaj stosunkowo rzadko.

Przyczyn łysienia może być wiele począwszy od niedoborów witamin i minerałów, przez skrajne niedożywienie organizmu, kończąc na zakażeniach bakteryjnych/grzybiczych, zaburzeniach hormonalnych, uwarunkowaniach genetycznych, chemioterapiach, radioterapiach, zażywaniu substancji psychoaktywnych, urazach mechanicznych, wypadkach, oparzeniach. Niestety znaczna część chorób powodujących łysienie jest nieuleczalna, a zniszczenie mieszków włosowych jest katastrofalne w skutkach, ponieważ organizm człowieka nie potrafi ich ponownie odtworzyć. W przeszło 30% przypadków czynnik etiologiczny łysienia pozostaje nieustalony.

Jak wygląda przeszczep włosów w Sky Clinic?

Bez względu na to skąd u Ciebie wzięło się łysienie, potrafimy Ci pomóc! Technologia XXI wieku bazuje na metodzie FUE, która polega na pobieraniu mieszków włosowych z tych obszarów skóry głowy, które cechują się obecnością najdorodniejszych i najbardziej odpornych na działanie niekorzystnych czynników zespołów mieszkowych. Robot Artas 9X wyposażony jest w końcówkę, która wysoce precyzyjnie chwyta mieszki i nie uszkadzając ich, przenosi w nowe miejsca. Inteligentny system dokonuje precyzyjnych pomiarów, szczegółowo bada  kąt wkłucia i jego głębokość, dzięki czemu nowe mieszki włosowe umiejscawiane są w najbardziej optymalnych fragmentach skóry. Maleje więc ryzyko odrzucenia przeszczepu. Najczęściej mieszki włosowe z potylicy poddawane są biopsji, gdyż ich jakość zdaje się być przeważająca. Końcówka robota w wybranych fragmentach dokonuje mikroskopijnych nacięć, wewnątrz których, zostaną umieszczone mieszki. W przeciwieństwie do metody STRIP, FUE nie pozostawia blizn, lecz maleńkie ślady nie widoczne gołym okiem.

Nim podejmiemy się wykonania zabiegu, ustalimy Ci konsultację lekarską. Lekarz zleci Ci szereg badań, których wykonanie jest niezbędne. Jeśli decyzja lekarza będzie pozytywna, dostaniesz na karteczce zalecenia, do których trzeba się zastosować. Sam zabieg trwa 2-8h i jest bezbolesny, ponieważ odbywa się w miejscowym znieczuleniu. Pacjent może odczuwać jedynie delikatne mrowienie bądź ciepło. Robot Artas 9X jest sprzętem najnowszej generacji, nie ma możliwości by się pomylił i coś zrobił źle, tym bardziej, że nad jego działaniem czuwa wykwalifikowana kadra lekarzy. Końcówka w którą jest wyposażony działa o niebo sprawniej, niż dłoń człowieka, a zatem efekty będą o wiele lepsze, niż wtedy, gdyby mieszki włosowe były przenoszone manualnie. Po zakończonym zabiegu skóra głowy jest bardzo szczegółowo oglądana przez zespół specjalistów, a wszystko po to, by wykluczyć ewentualne powikłania czy występowanie objawów niepożądanych. Wizyty kontrolne będą odbywać się przez pół roku od chwili zabiegu. Lekarz wnikliwe interpretuje wszystkie wyniki badań, przeprowadza dokładny wywiad rodzinny, zmienia opatrunki, a wszystko po to, byś jak najszybciej uzyskał owłosienie na skórze głowy. Dobrze wiemy, że to dla Ciebie ważne! Z tego samego względu zobowiązany będziesz po zabiegu do ograniczenia aktywności fizycznej – dzięki temu, efekty przyjdą szybciej. Znaczące zmiany w Twoim wyglądzie zaczną pojawiać się po ok. 6-9 miesiącach od zabiegu.

Przeszczep włosów wspieramy terapią komórkami macierzystymi!

Sky Clinic stawia na efekty! Ponieważ zależy nam na Twoim szczęściu, pragniemy, by Twoja fryzura była gęsta, w włosy mocne i lśniące, wspomagamy zabieg przeszczepu mieszków włosowych terapią komórkami macierzystymi! Są to komórki, które potrafią przekształcać się we wszystkie komórki w jakie zostało wyposażone nasze ciało, dlatego też nazywane są totipotencjalnymi. Wykazują bardzo duże właściwości regeneracyjne, potrafią w odpowiednich warunkach odtworzyć uszkodzoną tkankę. Stąd, współczesna medycyna próbuje nimi leczyć wiele schorzeń. Transplantacja mieszków włosowych z ich udziałem kilkukrotnie podnosi szansę powodzenia zabiegu!

Dlaczego powinienem wybrać przeszczep włosów w Sky Clinic?

Decydując się na transplantację włosów w Sky Clinic masz pewność, że jesteś pod opieką najlepszych polskich specjalistów, a zabieg przeprowadzi najlepszy robot do przeszczepu jaki kiedykolwiek powstał! Posiadamy system wizualizacji przyszłej fryzury w 3D. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje zdjęcia, a my na ich podstawie wyczarujemy dla Ciebie wizerunek Twojej przyszłej fryzury! Co więcej, sam nam możesz podpowiedzieć jak gęste mają być Twoje włosy! Udzielamy także wsparcia finansowego w postaci pożyczki. Wszystko dlatego, że wiemy o tym jak bardzo zależy Ci na włosach! Nasi lekarze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, wesprą Cię duchowo i rozwieją wszelakie wątpliwości. Z nami odzyskasz pewność siebie, poczujesz się atrakcyjnym człowiekiem, bez skrępowania wyjdziesz do ludzi, pójdziesz na imprezę, poznasz swoją drugą połówkę! Nie stresuj się, umów konsultację już dziś! Pamiętaj, że 95% zabiegów transplantacji włosów kończy się powodzeniem w naszej Sky Clinic! Tysiące zadowolonych klientów polecają nasze usługi! Dzięki temu staliśmy się trychologicznym liderem na rynku!

Marketingiem i usługami SEO tej strony zajmuje się Marcin Zygmunt – wybitny pozycjoner, którego usługi zapewniają ruch w naszym serwisie. Firma P. Marcina podejmuje wszystkie czynności gwarantujące wysoką pozycję strony w google. Firma oferuje zarówno pozycjonowanie lokalne, jak i na całą Polskę. Dobrze wiedzieć, że tworzenie serwisów, link building, analiza konkurencji, rebranding serwisu czy planowanie content marketingu to tylko jedne z nielicznych usług, jakie jest w stanie zapewnić działalność P. Marcina. Jesteśmy zadowoleni także z wysokiej jakości zabezpieczeń, które specjalnie dla nas stworzył Pan Marcin. Serdecznie polecamy!
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy