Reklama

Lifestyle

Targi Ślubne Wedding Day 13 lutego w Hali Podpromie!

Alina Bosak
Dodano: 04.02.2022
59672_targi
Share
Udostępnij
Z powodu zajęcia centrum G2A Arena w Jasionce przez wojsko amerykańskie, Targi Ślubne Wedding Day, które miały tam się odbyć 6 lutego zostały przeniesione na 13 lutego do Hali Podpromie w Rzeszowie. Kupione już bilety zachowują ważność. Program wydarzenia pozostaje bez zmian, a w nim pokazy mody, rabaty od wystawców i konkurs z cennymi nagrodami.
 
Jak zapewniają organizatorzy z MTR Międzynarodowych Targów Rzeszowskim i firmy Sagier, chociaż niespodziewane i niezależne od nich okoliczności wymusiły zmianę terminu i miejsca XVII edycji Targów Ślubnych Wedding Day, reszta pozostaje bez zmian.   
 
W Hali Podpromie stoiska i ekspozycje zaprezentują projektanci sukien ślubnych, jubilerzy, specjaliści od weselnych słodkości i dekoracji. Nie zabraknie bardzo lubianego przez gości poprzednich edycji konkursu w odgadywanie sumy monet umieszczonych w szklanej urnie. A do wygrania bony m.in. na podróż, zakup sukni ślubnej i obrączek. 
 
– Ciekawa oferta w jednym miejscu, okazja do podyskutowania z ekspertami od oprawy ślubnej ceremonii i atrakcyjne rabaty dla zwiedzających to atuty targów ślubnych, w których organizacji mamy już ogromne doświadczenie – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w firmie MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, zapraszając na XVII Targi Ślubne Wedding Day do Hali Podpromie w Rzeszowie, w niedzielę, 13 lutego, w godz. 10.00-17.00. 
 
Kulminacyjnym punktem targów będą autorskie pokazy mody ślubnej przygotowane przez firmy zajmujące się projektowaniem i szyciem kreacji dla panien młodych. Podczas pokazu na czerwonym dywanie w Hali Podpromie podziwiać będzie można modelki w kreacjach przygotowanych przez salony mody ślubnej.
 
W programie wydarzenia jest również Akademia Nowożeńców i rozmowy z ekspertami, którzy ze sceny powiedzą, jak przygotować się do ślubnej ceremonii i przyjęcia weselnego, na co zwrócić uwagę, jakie nowinki pojawiły się w modzie ślubnej i jakim dekoracjami można zachwycić swoich gości, a także, jak przygotować się do pierwszego tańca, jaką wybrać muzykę i układ. 
 
– Wszystkich, którzy odwiedzą targi, otrzymają przy wejściu kupon, dzięki któremu mogą wygrać nagrody ufundowane przez naszych wystawców. To bony, które pozwolą zmniejszyć wydatki, jakich wiele składa się na budżet wesela – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała.
 
Do wygrania są bony o wartości: 2 000 zł na wakacyjną podróż od Biura Podróży ITAKA, 1 000 zł na zakup sukni ślubnej od salonu Afrodyta – Moda Ślubna, 1 000 zł na zakup garnituru od firmy Vito Gianni, 750 zł na zakup obrączek ślubnych od salonu Jubiler Jaracz oraz 600 zł na wynajęcie fotobudki od firmy Fotobudka Allin.
 
– Zdobędą je osoby, które najdokładniej zgadną, jaka kwota została umieszczona w szklanej urnie wypełnionej bilonem. Ogłosimy to o godz. 16.30. Natomiast zwycięzców wyłonimy po sprawdzeniu wszystkich kuponów i skontaktujemy się z nimi po zakończeni u targów – informuje Monika Sztaba-Ćwiąkała.
 
Urna znajdować się będzie na stoisku Biura Podróży ITAKA. 
 
Więcej o tragach można przeczytać na stronie www.targirzeszowskie.pl. Tam też prowadzona jest sprzedaż biletów. Będzie je można nabyć również w Hali Podpromie w dniu targów. Bilety już zakupione zachowują ważność. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy