Reklama

Lifestyle

Unikatowe Wzory

Artykuł sponsorowany
Dodano: 09.09.2021
56091_bm-unikatowe_wzory_900x600px-resizer-750
Share
Udostępnij
Autorska pracownia złotnicza BM, to rodzinna firma z 40-letnim doświadczeniem w branży jubilerskiej. W ofercie posiada wiele wzorów zarówno obrączek, pierścionków zaręczynowych jak i innej wyjątkowej biżuterii.

 
Pracownia, ukierunkowana jest na tworzenie wyrobów unikatowych. Pracownia złotnicza BM, nie zajmuje się produkcją hurtową, świadomie stawia się w niej na jakość, a nie ilość. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i wykorzystywaniu najnowszych technologii, mogą Państwo od podstaw stworzyć swoje wymarzone obrączki ślubne. Dzięki projektom 3D, istnieje możliwość zwizualizowania państwa pomysłu jeszcze przed wykonaniem wyrobu, co daje możliwość dokonywania zmian i przekonania się jak wizja będzie wyglądała w rzeczywistości.
 

Każdy klient, traktowany jest w sposób indywidualny, a wyroby można dopasować do własnych potrzeb i upodobań, oczywiście pamiętając o ograniczeniach jakie narzuca nam dany materiał lub wzór. W Autorskiej pracowni złotniczej BM, znajdą państwo szeroki wybór modeli dostępnych „od ręki”, jak i takich, które stworzone zostaną specjalnie dla państwa.

 
Pracownie mieszczą się w Rzeszowie, przy ul. Jagiellońskiej 5 oraz Grunwaldzkiej 40. Z ofertą można zapoznać się również na stronie internetowej www.bm.rzeszow.pl.

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku, oraz od 10-15 w soboty.
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy