Reklama

Lifestyle

Szwajcarski prestiż na nadgarstku, czyli zegarki Tissot

Materiał Partnera
Dodano: 04.08.2021
55403_foto-resizer-750
Share
Udostępnij
Tissot pozostaje na szczycie, dzięki zróżnicowanej kolekcji zegarków. Ta marka ma wszystko, czego szukasz w czasomierzu — od automatycznych modeli po wytrzymałe urządzenia sportowe. Szwajcarski producent oferuje męskie i damskie zegarki, które są niezawodne oraz stylowe.

Osiągnięcia i innowacje Tissot


Tissot ma na swoim koncie różnorodne osiągnięcia w świecie zegarmistrzostwa. To właśnie ta firma przedstawiła światu pierwszy w historii masowo produkowany model kieszonkowy, a także pierwszy zegarek kieszonkowy z dwiema strefami czasowymi. Do roku 1971 firma stała się również mózgiem do tworzenia pierwszych zegarków z tworzywa sztucznego, o nazwie Idea 2001. Dziś marka pozostaje oficjalnym chronometrażystą różnych wydarzeń sportowych. Wśród nich są imprezy rowerowe, motocyklowe, szermiercze i hokejowe. Firma sponsorowała również różne zespoły Formuły 1, takie jak Renault, Lotus i Sauber.

Tissot T-Touch, czyli wyrafinowany smartwatch

Wraz z pojawieniem się nowej technologii Tissot starał się nadążać za duchem czasu. Wydana z doskonałymi funkcjami pomiaru czasu kolekcja T-Touch to jeden z najbardziej przełomowych projektów w branży. Jak sama nazwa wskazuje, zegarkiem z tej serii można sterować za pomocą ekranu dotykowego. Ta kolekcja spotkała się również z ciągłym ulepszaniem konstrukcji, jak choćby nowa tytanowa koperta. Jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także o 40% lżejszy od stali szlachetną. Posiada również hipoalergiczny futerał idealny dla osób z alergią.

Seria jest idealna dla osób uprawiających sporty na świeżym powietrzu. Tissot T-Touch oferuje wiele funkcji, w tym barometr, wysokościomierz, stoper z chronografem, a także alarm. Żeglarze również mogą cieszyć się tym zegarkiem, który odlicza czas do rozpoczęcia wyścigu. Idealnie spełni on funkcję chronografu wyścigowego, będącego przydatnym do celów żeglarskich. Nie wspominając, że zegarek jest również wyposażony w poręczny kompas.

Zegarek damski Tissot w eleganckiej odsłonie


Marka ma długą historię dostarczania wspaniałych zegarków damskich Tissot. W XIX oraz XX wieku często dekorowała swoje modele z wisiorkami bogatymi kolorami i drogocennymi kamieniami. Dziś, dzięki takim kolekcjom jak Tissot T-Lady, marka oferuje nie tylko zegarki wizytowe, ale także czasomierze sportowe dla kobiet. Utrzymane w klasycznych tonach srebra i złota modele, zachwycają swoim eleganckim wyglądem. W sposób szczególny wzrok przyciągają tutaj delikatne, kobiece tarcze. Wiele z nich stworzonych zostało z drogocennej masy perłowej o pięknych kolorystycznych odcieniach. Na innych widnieją z kolei promieniście rozchodzące się refleksy światła, zwanymi szlifem słonecznym. Wysadzane cyrkoniami cyferblaty damskich zegarków Tissot sprawiają, że czasomierze wpisują się w elegancką estetykę glamour.

Prestiżowe zegarki męskie Tissot


Portfolio szwajcarskiego brandu jest bardzo bogate w męskie zegarki. Ze względu na szeroki asortyment produktów, wybierane są one przez mężczyzn w różnym wieku. Spotkamy tu typowo klasyczne czasomierze na fakturowanych skórzanych paskach, modele z minimalistycznymi tarczami na oryginalnych bransoletach, czy sportowe czasomierze z paskami NATO. Każdy z nich cechuje się trochę innym przeznaczeniem i odnajdzie się w odmiennych warunkach. 

Wygląd zegarków męskich Tissot odwołuje się wielokrotnie do tradycyjnego szwajcarskiego wzornictwa, przy jednocześnie jego nowej interpretacji. Duża dbałość o detale sprawia, że czasomierze tego brandu cenione są przez miłośników zegarków na całym świecie. W zależności od naszych gustów oraz potrzeb możemy wybrać egzemplarze, których powierzchnia cyferblatów została przyozdobiona giloszowaniem lub szlifem słonecznym. W wybranych zegarkach męskich Tissot mamy do czynienia z modelami open heart, w którym przez wycięcie w tarczy możemy obserwować ruch mechanizmu czasomierza. Te ekskluzywne egzemplarze odnajdą się w towarzystwie garniturów oraz półformalnych strojów.

Eleganckie zegarki Tissot znajdziesz w: https://www.zegarek.net/zegarki/tissot/index

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy