Lifestyle

Minuta dla VIPa. Jerzy Cypryś ocenia politykę przestrzenną Rzeszowa.

Anna Olech
Dodano: 18.05.2015
19607_Jerzy-Cyprys
Share
Udostępnij
Strategia przestrzenna Rzeszowa to spójna wizja rozwoju urbanistycznego i architektonicznego czy może zupełny przypadek i brak konsekwencji? Tym razem specjalnie dla portalu BIZNESiSTYL.pl, w Minucie dla VIP-a, Jerzy Cypryś, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, a także były radny Rady Miasta Rzeszowa, zdradza nam, jak ocenia politykę przestrzenną Rzeszowa. Tradycyjnie już, poza słowem pisanym, także obraz i dźwięk na portalu oraz na Facebooku BIZNESiSTYL.pl. Koniecznie oglądajcie. 
 
Minuta dla VIP-a to 60 sekund krótkiej i rzeczowej wypowiedzi osób znanych i związanych z Rzeszowem i Podkarpaciem. Tym razem te kilka zdań poświęcają odpowiedzi na pytanie: Jak oceniam politykę przestrzenną Rzeszowa? Jerzy Cypryś, który przez kilka lat był rzeszowskim radnym, uważa, że bardzo trudno ocenić coś, czego nie ma. – Nie wystarczą słowa prezydenta, że każdy może budować co chce, gdzie chce i jak chce – podkreśla. 
 
Zwraca uwagę na fundamentalne, jego zdaniem, błędy w zakresie planowania przestrzeni miejskiej stolicy Podkarpacia. – Takich zaniedbań nie da się później nadrobić kilkoma inwestycjami, które mogłyby harmonijnie rozwijać nasze miasto – dodaje Cypryś. 
 
Całość do obejrzenia na YT. To zaledwie minuta. Zachęcamy do śledzenia i komentowania. 
 


Share
Udostępnij

Nasi partnerzy