Lifestyle

Minuta dla VIP-a. Bez czego nie wyobraża sobie życia Urszula Pasieczna

Aneta Gieroń
Dodano: 20.03.2015
18523_IMG_8027
Share
Udostępnij
W minucie dla VIP-a osoby znane i związane z Rzeszowem i regionem zdradzają nam, dlaczego czytanie to nie obciach.  Specjalnie dla portalu BIZNESiSTYL.pl  Urszula Pasieczna, rzeczniczka  prasowa Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zdradza, co sprawia, że codziennie odkrywa,  że zaczyna nowe życie. Tradycyjnie już poza słowem pisanym, także obraz i dźwięk na portalu oraz na Facebooku BIZNESiSTYL.pl. Koniecznie oglądajcie.

Minuta dla VIP-a, czyli krótko, rzeczowo i w 60 sekund. Urszula Pasieczna, która słowem zawodowo zajmuje się od dawna, bo jako była dziennikarka, a obecnie rzeczniczka prasowa i która bez słowa, zwłaszcza pisanego, nie wyobraża sobie życia. 
 
I… jest dla niej oczywiste, że czytanie to nie obciach.  Zwłaszcza, że kto czyta, żyje dwa razy, a właściwie nieskończoną ilość razy, bo każda nowa lektura, to nowe życie. W dodatku czytanie ma same zalety, jest świetną rozrywką, rozwija intelekt, wyobraźnię, no i gwarantuje darmową podróż w najdalsze zakątki globu. Czytanie? Nie ma wad. Cóż chcieć więcej, tylko czytać bez końca.

Całość do obejrzenia na YT. To zaledwie minuta. Śledźcie nas uważnie i komentujcie. 

Chcemy, by osoby znane z życia publicznego wyrażały swoją opinię na tematy ważne dla nas jako mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia.  PESEL w dowodzie nie ma znaczenia, wszyscy są ważni. Wasz punkt widzenia w konfrontacji z wypowiedziami bohaterów Minuty dla VIP-a, mamy nadzieję zainspiruje nas do wielu niezwykłych, niecodziennych, niebanalnych przedsięwzięć.
 
 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy