Lifestyle

Minuta dla VIP-a. Andrzej Dec o młodych z Rzeszowa

Aneta Gieroń
Dodano: 23.02.2015
18075_Dec
Share
Udostępnij
Tak jak obiecywaliśmy, rozpoczynamy Minutę dla VIP-a. Osoby znane i związane z Rzeszowem oraz Podkarpaciem będą  komentowały otaczającą nas rzeczywistość często nie unikając kontrowersyjnych ocen. Specjalnie dla portalu BIZNESiSTYL.pl już dziś Andrzej Dec, przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa o tym, czy Rzeszów jest dobrym miastem do życia dla ludzi młodych.  Tym razem oprócz słowa pisanego, także obraz i dźwięk na portalu i na Facebooku BIZNESiSTYL.pl
 
Minuta dla VIP-a zobowiązuje – musi być krótko, rzeczowo i w 60 sekund, w końcu nikt nie lubi „lania wody”. I tak też stara się  podejść do tematu Andrzej Dec, od 25 lat radny Rzeszowa, który Rzeszów jako miasto dla ludzi młodych ocenia pod kątem: rozrywki, nauki, pracy i rozwoju. 
 
Jako, że sam nie jest osobą specjalnie imprezową,  temat rozrywki w Rzeszowie, zostawia otwarty. Nie ma jednak wątpliwości, że w stolicy regionu można zdobyć niezłe wykształcenie i pracę, tym bardziej, że bezrobocie w mieście nie przekracza 10 proc.

Całość do obejrzenia na YT, to tylko minuta. Śledźcie nas uważnie i komentujcie. Dla autorów najciekawszych wpisów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.
 
Chcemy, by osoby znane z życia publicznego wyrażały swoją opinię na tematy ważne dla nas jako mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia.  PESEL w dowodzie nie ma znaczenia, wszyscy są ważni. Wasz punkt widzenia w konfrontacji z wypowiedziami bohaterów Minuty dla VIP-a, mamy nadzieję zainspiruje nas do wielu niezwykłych, niecodziennych, niebanalnych przedsięwzięć.


Share
Udostępnij

Nasi partnerzy